My jsme uplný krávy!

čtvrtek, září 15, 2016 1 Komentáře A+ a-

Čágooo Maru!
Hele, co to jako má bejt?? Minulej tejden jsi zazdila středu Ty a tenhle tejden já! Tak já teda nevim, co je na to těžkýho, soustředit se na jeden konkrétní den v tejdnu a vyplodit něco na blog. Možná je to tim, že jsme se teď furt vídaly! Tak už si asi nemáme potřebu psát dopisy, když si to všechno vykecáme z očí do očí...
No hele. Abys věděla, tak já minulej tejden, když Ty sis válela šunky s Jamesem Bondem v Rakousku, hlídala jedno odpoledne Tvoje dítě, protože Tvůj muž vypadal, že po těch čtyřech dnech bez Tvý pomoci a asistence asi usne v poledne na stole mezi kuřetem a rejží. (Jo, je to moje zásluha, že jsi pak měla hezký přivítání, protože si P. mohl na dvě hoďky schrupnout...). No takže milá zlatá, s dítětem jsem Ti pomohla, jak jsi chtěla, akorát jsi zrovna nebyla doma, jahahahaaaaa. To je ironie, viď? No asi nesmíš vytvářet ten dojem super ženy, co neusíná na stole, protože takhle Ti holt nikdo ty benefity nenabídne, když budou mít všichni pocit, že to nepotřebuješ! Musíš na to hezky po sedmilhářsku! Trocha bílýho make-upu, rozcuchaný vlasy a hodně zívat! A třeba se pak nad Tebou slituju a občas Ti to dítě pohlídám, no!
Chtěla jsem Ti říct, že jsem minulej tejden držela půst, protože mi to našeptal můj lunární kalendář! Ale nebyl to až tak uplně půst, jo, jedla jsem meloun a pila ovocný šťávy (takže superpůstaři, co by mi chtěli dávat najevo, ať se uklidnim, že to žádnej půst neni, ať se laskavě uklidněj, jo?!) Něco takovýho jsem totiž zkoušela poprvý a rozhodla jsem se, že pokud mi to bude vyhovovat, budu to dělat několikrát tejdně a už jen hezky o vodičce! No a další termín vychází na zejtřek. Protože zejtra je úplněk! Jsem na sebe teda zvědavá, navíc večer hraju, tak doufám, že na tom jevišti po celym dni strávenym na vodě neomdlim....no, uvidíme. Ale je to každopádně zajímavý! Začneš normálně jinak myslet. Já si dala půst i od instagramů a facebooků a informací a snažila jsem si jen tak bejt. A bylo to celkem dost příjemný. Najednou máš chuť bejt jenom v zenu, neřešit, kolik budeš mít práce a peněz a kdo Tě má a nemá rád a proč. Asi je to tim, že šílíš hlady, takže zhodnotíš, že Ti ke štěstí stačí rohlík za pět padesát a žádný lidi kolem sebe nepotřebuješ, protože stejně nemůžeš hlady mluvit... Do toho mě normálně začalo bolet celý tělo, takže jsem samozřejmě musela na masáž. (No musela, fakt! Doporučovali to v lunárnim kalendáři!) Nevim, jestli se tohle dá provést s dítětem (leda že by Ti ho v ten den hlídala kámoška - která ale nedrží půst žejo), každopádně se řiká, že je to strašně zdravý, takže bych Ti to doporučovala! Se mnou jde do toho zejtra Týna, například. Budeme si posílat celej den zprávy o tom, koho bolí břicho, koho hlava a jak dlouho jsme stály před stánkem s grilovanejma kuřatama! Tak nám drž palce, jo?
Pa!
Tvá hipísačka Beruna

1 komentářů:

Write komentářů
black opium
AUTOR
18. září 2016 13:26 delete

Takovým půstem si můžeš leda ublížit a zpomalit metabolismus ;-)

Odpovědět
avatar