Vzkaz na Filipíny v prázdný láhvi od Jamesona

pondělí, srpna 08, 2016 2 Komentáře A+ a-


Ahoj Beru, doufám, že už ses strašně přejedla filipínskejma specialitama, je ti špatně a už se na ně nemůžeš ani podívat. A jak se určitě hrozně těšíš do Prahy. Zpátky domů, hlavně za mnou samozřejmě, na Vinohrady, na Vyšehrad, do práce, do rachoty, vzhůru do regulérního manželství. Se svým mužem i se mnou.
Už se nemůžu dočkat, až ti budu detailně vyprávět první veřejnej hysterickej záchvat mýho syna. V Ikee, v sobotu, v době oběda, když je tam komplet celá Praha a okolí, abych to neměla náhodou moc jednoduchý. Koupila jsem mu oběd a myslela, že to v rámci jeho možností NORMÁLNĚ sní. Haha.
No teď,když to vidím takhle napsaný,tak mi to taky připadá jako úplná nadpřirozenost. Dobrý, v tu chvíli jsem si to prostě myslela. Jo, věděla jsem, že ta kaše byla studená, hnusná , z pytlíku a ten losos zas odporně gumovej. Ale tak s dětma se dá do určitýho věku celkem dobře manipulovat ne?? Jako s jejich tatínkama... (jenom, když je to otázka života a smrti samozřejmě).
Tak nedá. To ti říkám rovnou.
Začal šílenej řev, udělal luk (matky vědí,pro tebe: poloha, ve který je prakticky nemožný ho kamkoliv dostat) a bylo. No a já jsem poprvé ocenila,že je naše dítě naprosto tatínkovou kopií a já se tam mohla aspoň na chvíli vydávat za studentku práv, co jen příležitostně o víkendu hlídá nesnesitelný spratky.
Ale fakt nevím jestli mi to zákazníci Ikey,napchávající se masovejma koulema věřili... 
Byl to fakt parádní zážitek, něco jako první sex. Celou dobu se děsně stydíš a když to skončí, seš fakt ráda, že už je to za tebou.
Další zjištění o který se s tebou musím podělit.
Jako kuchařka to můžu zabalit. Teď sis poprskala smíchy počítač a řveš na celý Filipíny:
,,A to si zjistila až teď???? Pchaaachaaachaaaa!!!!!"
Jo zjistila.
Já žiji v přesvědčení, že Benedikt nejí řízek. A vysvětluju to mojí mámě, která mu ho udělala k obědu, když jsem byla v práci. Dost zvědavá jí volám:
,, Tak co? Nežral to viď?"
,, Ne, proč?? Celej ho snědl."
,, Cožeee???" ( Vypadlý oči z důlku. )
,, No, celej ho krásně slupnul a brambory taky, ani jsem mu je nemačkala vidličkou."
,, To není možný, já mu ho dělala taky a vůbec to nechtěl." 
,, No tak ho asi děláš hnusnej."
....aha...no tak jo. Já ho prostě dělám hnusnej. A mám to. Akorát blbý je, že já dělám hnusný i rizoto, špagety, kaši, maso, rajskou, no dobře tu nedělám vůbec. Radši.
Tak už přijeď...Faaaakt. Půjdem spolu do kulinářskýho institutu a necháme se tam třeba měsíc v kuse mučit.
Těšim se na tebe!!!!

PS: Když jsem jela včera ráno autem, místo nebe bylo moře. 

PPS: Počkej, to není jako nějaká metafora, to moře tam fakt bylo. Třpitilo se a já musela zastavit u krajnice a vykoupat se v něm. Naštěstí jsem měla plavky. Nový. Z mořskejch řas. 

PPPS: Upustil je ze zobáku jeden pták, co letěl kolem...

2 komentářů

Write komentářů
Unknown
AUTOR
10. srpna 2016 21:22 delete

Další super příspěvek, tenhle blog je fakt úžasnej! :D

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
17. srpna 2016 8:11 delete

Zákon dětí:Doma nejím nic nebo u toho dělám cavyky.A u babičky sbaštím vše, bez odmlouvání a někdy si i přidám.

Odpovědět
avatar