Vítej zpět, bloggerský živote!

úterý, června 21, 2016 2 Komentáře A+ a-

Čaaaaau ahoooj nazdar čugec bugec čus bus džus Mari, Maruňáku, Maruno, Marunko!!!
A je to tady, kámo, blog pokračuje a já jsem uplně v euforii a rozjetá z toho, tiřikám!! A to jsem myslela, že se nám ještě nebude chtít, že budem líný, spát na vavřínech, kontrolovat na pultech, kolik se prodalo našich knih a užívat si spisovatelský volno! No a místo toho Ti plná nadšení píšu, protože to tady zase rozjíždíme! A NAVÍC nás teď Týna bude kreslit MINTOVĚ!! Chápeš, to je barva! Je skvělá. No ale proto jsme ji spolu samozřejmě vybraly, že. To se týká i tý barvy i Týny. 
Myslim, že by stálo za to shrnout Ti tady, co se stalo od vydání Sedmilhářčí knihy. Takže jdu na to:
Tak například jsem se vdala. Což je taková celkem důležitá věc, ale zároveň už se mi to zdá vlastně dávno. Hrozně mě to baví, musim říct. Baví mě, že má můj manžel prstýnek, i když jsem si myslela, že je to hnusný. Teď mi to přijde dost sexy (a hlavně už na něj žádný ženský nemůžou!!). Baví mě, že jsem MANŽELKA, i když se mi to slovo zdálo stejně asexuální jako to, když má chlap prstýnek. Baví mě, že se mi rozšířila rodina a že je teď ooobří. Baví mě, že jsem si vzala manželovo jméno, ale bohužel jsem nějak organizačně nezvládla, jestli mam zůstat profesně Kohoutová. Takže jsem zůstala a teď jsem z toho na nervy, protože se mi to míchá a jak řiká Patrik Hartl neni to ani hovno ani fík, takže to možná nevydržim a ještě to změnim. BAVÍ MĚ TO, ŽE JSME MY DVĚ RODINA! No spřádaly jsme ten plán dost dlouho a stálo nás to hodně úsilí, ale zvládly jsme to. Máme stejný jméno!! JSME SVOJE MANŽELKY. Definitivně tečka. 
No a pak se staly takový ty pracovní věci ale víš co? O těch mě vůbec nebaví mluvit, ty si jen užívám. 
Můj kluk odjel hned po svatbě na dva měsíce do prčic, první, co jsem udělala bylo, že jsem přeorganizovala celej byt a odnesla jsem televizi z obejváku nad patro!! Konec televizí v obejváku! Je to skvělý a lidi si třeba povídaj. (Zvlášť když je jeden z nich na druhym konci světa, ehm)
Tak hele, těšim se na Tvůj výkop a miluju náš blog, znova a navždy!
Tvá spoluspisovatelka Bé

2 komentářů

Write komentářů
27. června 2016 17:36 delete

Konečně jste zpátky a budu se zas bavit :-D diky te pauze sem precetla cely vas blog,takze se tesim. A Bereniko tvuj styl humoru je mi hodně blizkej,nic na něm neměn :-) Ste super :-)

P.S. a barvička "mint" je dobrej výběr:-)

Odpovědět
avatar
27. června 2016 17:37 delete Tento komentář byl odstraněn autorem.
avatar