Diagnóza:Jejich první ženy

čtvrtek, února 04, 2016 0 Komentáře A+ a-

Haaahaaa, tak minule si mě Beruňáku pobavila fakt hodně a už se těšim, až tě přivítam do našeho klubu.
Ty nevíš, že máme klub?? Tak abych tě zasvětila. Máme. Nooo a je nás v něm mraky. A máme už oficiální společenkej status!! Jsme Jejich druhý ženy!!!
Chápeš... už nám přidělili takovejhle název, protože nás strašně přibejvá. Kdo dneska nemá ( minimálně ) druhou ženu?? No snad všichni... No a co?? Není na tom vůbec nic špatnýho, kdo udělá třeba řidičák napoprvý?? Taky téměř nikdo... To je skoro to samý.
Akorát s tím rozdílem, že ty blbý komisaři ti to nakonec stejně daj, čau nazdar, řidičák je doma a ty už ho nikdy nemusíš vidět. Jenže ne tak s těma Jejich prvníma ženama. S těma to není tak jednoduchý. Každej nemá totiž to štěstí, že si se svým supr klukem nabrnkne i supr Jeho první ženu a udělá si z ní nejnejku.
Já třeba znám i takový Jejich první ženy, který pracovně nazývám ,,svrab".
Přijdeš k nim, ani nevíš jak, jsou nepříjemný a ne a ne se jich zbavit.

Tyhle specialistky se projevujou tak, že jsou minimálně o 10 let starší, a když se s nima někde potkáš, tvářej se, že je to tvoje vina, že ty můžeš za to, že se vyrodili dřív než ty.
Pak se taky opovaž bejt úspěšnější, než oni. To pak přijde strašnej výlev s vysvětlením:,,Kariéra???Neeee, to není nic pro mě, to já jsem takhle doma s těma dětma taaaaak šťastnáá!!! Nejkrásnější práce je ta domací!!!
A nejlepší hudba je hukot vysavače!! Mmmm, jak já to miluju!!!! A blablablabla... A vidíš, jak jí u toho monologu cuká pravý oko, protože tak se poznají lháři.
Jejich první ženy budou do konce života dávat najevo Jejich druhejm ženám, že neuměj jejich děti SPRÁVNĚ natřít opalovacím krémem.
Že jim neuměj vybrat SPRÁVNÝ plavky, natož pak třeba vhodný vánoční dárek.
Že můžou dětem podat jen určitý druh žvýkacky, vybraný výýýhradně pokrevní matkou.
Že kolik porodíš dětí, tolikrát si matkou. Pokud máš jen jedno a Jeho první žena už rodí sedmnáctý, máš hodnotu asi jako psí hovno v parku (rozšlápnutý).

Nastínila jsem ti to aspoň trošku?? Jak je ten potravní řetězec nastavenej??

Fuj, jsem já to ale hnusná...
No a divíš se mi???No ty se mi nedivíš, to já vim, ale kdyby mě nějakej čtenář chtěl osočit, jak jsem odporně drzá, ať se přihlásí. Já ho vezmu na exkurzi do pavilonu Jejich prvních žen a to bude teprve koukat, jak se věci maj.

Ale abych zase byla spravedlivá, tak jako mezi šutrama občas najdeš diamant, tak i mezi Jejich prvníma ženama se najdou světlý vyjímky, který se podobají člověku a né mandelince bramborový. Já jich pár znám a jsem na ně pyšná, jak jsou skvělý.
Takže vzkaz pro Jejich první ženy: Neházejte flintu do žita, i vy můžete být normální, ještě není vše ztraceno!! Ps: No a my Jejich druhý ženy si budem spokojeně žít po boku našich zděděnejch mužíčků. 

Teda do tý doby než se na scéně objeví,takzvaná Jejich žena třetí...

No a ta nám to taky jednou pořádně spočítá:-)
Tak se drž a čau!