Zase jsem se zabouchla!

úterý, listopadu 03, 2015 2 Komentáře A+ a-

Moje skvělá, milovaná, sedmilhářčí Mariko.

Protože dělám to naše překvápko (!!!), což mě na jednu stranu strašně irituje a fakt mi tady chybí ňákej sluha, co by to udělal za mě, protože mačkat furt dokola jabko C a jabko V je fakt na vyskočení z vokna.... Tak se ale probírám našema starejma příspěvkama! A víš, jak jsme byly dojemný?
Tak mě napadá. Každej vztah občas spadne do takovýho stereotypu, jo. A myslim, že Sedmilhářky tim možná zrovna trochu procházej. Myslim tim: Už dlouho jsi mi neřekla, že mě máš ráda! Proč mi vůbec neřikáš, že mi to sluší? Proč mi nevyznáváš sedmilhářčí lásku veřejně, na blogu, ať to všichni vědí? Mam pocit, že od tý doby, co máš dítě, pro Tebe nejsem tak důležitá! Proč mě na blogu neoslovuješ "moje milá Berunko"?? Proč mi tam neopakuješ, jak beze mě nemůžeš žít?! JAKO JAKO ŽE TI BUDE DÍTĚ HLÍDAT JINÁ KÁMOŠKA???!!! ...Tak takhle ňák. Neee, trošku samozřejmě kecám. A vlastně bych si toho možná ani nevšimla, neprocházejíc ty naše oldschooly... Tam jsme se tak jako ňuchňaly, vyznávaly si přátelství a odpovídaly si! Teď jedem nějak víc každá na svý triko... no ale zas jsme dobrousily styl, to je fakt. Těšíš se, až Tě někdo bude představovat jako herečku a bloggerku? Já jdu teď k Šípovi a jestli mě tak nebude oslovovat, tak se s nim vůbec nebudu bavit jako!!

No hele. Zkrátka přišel čas na to, abych Ti zase po dlouhý době řekla, že:

Seš pořád stejně skvělá jako před tou Tvou velkou událostí!Oceňuju, že seš pořád (skoro) neustále (téměř) k dispozici a onlajn a že reaguješ i na ty nejpodstatnější informace typu: Asi miluju Mika Spirita! ....né počkej, tos psala Ty! ...takže

Že mi pořád píšeš takhle důležitý informace a né jenom ty typu: B. má teplůtku! B. má nový plavečky!

Že mi okamžitě, když má B. nový plavečky pošleš fotku B. v novejch plavečkách!

Pořád se mnou dokážeš vést relativně dlouhý hovory o tom, jak si někdo může vůbec dovolit!!!  nám nabídnout tak strašně šokujícně málo peněz a žádnej soukromej karavan a soukromej vegansko-bezlepkovo-bezlaktózovej catering!!

Můžem si dát oběd, kafe a je to uplně stejný jako dřív!! (Až na to, že si pak nedáme 2 litry vína, objednanou pizzu, jamesona, slaninu, havanu...)

Takže to bylo trochu té sedmilhářčí lásky <3

P.S. Tvůj příští příspěvek ať je pěkně dlouhej, jo? A zkopíruj si ho rovnou do Wordu!

2 komentářů

Write komentářů
6. listopadu 2015 2:09 delete Tento komentář byl odstraněn autorem.
avatar
6. listopadu 2015 12:59 delete

Přidávám se k vyznání lásky , čímž Vám nechci ( uctivá poklona, Bere 🎩 ) dělat křena :) Největším dárkem pro mě byly svěřovací rozhovory, víc, nežli hmotné věci. Ale i ty jsem častokrát chtěla přinést na holčičí sraz, jenže neměla bych pak na to pivo na tom holčičím srazu( protože studenti žijou hlavně z laktózy a lepku, dobře, to zas trochu přeháním já..:)) . Tak jsem narozdíl od ostatních dala jen nějakou maličkost, která byla zapomenutá. Ale až příště přinesu každé lak na nehty podle barvy, která se k ní hodí (protože už můžu), stejně chci vzdát hold kámošství, který je daleko za hmotnou realitou,a kterýho si nade vše vážím :)) ať žijí bloggerky a herečky,a všichni,co se jmenují na M. a na B. <3

Odpovědět
avatar