Jak jsem na premiéře ukázala prsa i zadek

úterý, října 13, 2015 5 Komentáře A+ a-

Ahoj Beru, tak jsem se zamejšlela nad tou tvojí úvahou o vaření a dospívání.
Kdy jsem se já začala cejtit dospěle a s čím to souviselo.
Zjistila jsem, že když jsem si tak konečně při nějaký situaci začala připadat, nikdy to vlastně nebylo dost. Vždycky přišlo něco a já si řekla:,,Aha, tak mám asi ještě nějaký rezervičky ...".Poprvé to bylo, když mi máma po několika týdnech přemlouvání koupila Bravíčko s přívěskem. Musela jsem se kvůli tomu naučit na piáno několik etud navíc, ale stejně mi dvojstránku Láska,Sex a Trápení zalepila.

Potom když jsem dostala svůj první dlouhej kabát. Přála jsem si černej, flaušovej,ve kterým budu důležitá a dostala jsem zelenej, odpornej,ve kterým jsem vypadala jak hráškovej lusk. 

Potom když jsem začala chodit na konzervatoř a odstěhovala se do Prahy. To jsem si myslela, že víc dospělá snad bejt už nemůžu. Ale když jsem asi rok jezdila do školy složitě metrem 40 minut i s přestupem a pak zjistila, že od intru mi tam jede tramvaj 3 minuty, tak jsem pochopila, že to furt ještě nebude ten pravej, dospělej způsob používání MHD.

Potom, když jsem se odstěhovala s kámošema do podnájmu. Byt bez dozoru!! YES!! Zjistili jsme, že když je už plnej dřez, dá se špinavý nádobí dávat ještě do vany. Jenže ta se ucpala těstovinama a když se měsíc nemůžeš vykoupat, moc dospělácký to taky není.

Potom když jsem se poprvé zamilovala tak, že jsem z toho nemohla tejden jíst, jak mi v břiše šíleli ty motýli. Pak to skončilo a já se žalem snažila upít k smrti. Svařákem. Ve sprcháči.

Pak, když jsem si ze SVÝHO účtu vybrala SVOJE peníze. Koupila jsem si  boty, o kterým jsem mámě tvrdila, že stály čtvrtinu toho co doopravdy.

Potom když jsem se vdávala. Vytáhla jsem z krabičky místo pánskýho prstýnku ten můj a divila se, že ho nemůžu budoucímu muži narvat na prst.

Potom když jsem porodila. Myslela jsem, že jsem zdolala tu největší zkoušku dospělosti, zkoušku ženy. Jenže porodem to jenom začalo a já se každej den snažim řesit věci dospěle. S nadhledem a neochvějnou jistotou. Obzvlášť mezi desátou a dvanáctou večer, kdy se moje Dítě rozhodne, že jediný místo, kde hodlá usnout, je v mým náručí a ať se k tý postýlce zkusím jenom přiblížit.

Pořád jsem si říkala, že to furt není ono, že bych přece jen měla být ještě o kousek dospělejší... No a ty napíšeš tohle!!! NAUČ SE VAŘIT!!
Tak jo! Jdu na to! Jdu to zkusit! Objednám si z Rohlíku.cz suroviny na svíčkovou!!!
...jenže....
Ono existuje ještě Dámejídlo.cz odkud mi tu svíčkovou rovnou přivezou...ehm...tak já nevím...Ještě to zvážím...slibuju.
Dospělácky!:-)
Hihi.

PS: Měla jsem premču filmu Laputa a ukázala jsem tam prsa i zadek!! Koukej!!
Díky Miro Sabo! Že ses narodil a navrhnul nejkrásnější šaty, který mi pochválilo nejvíc chlapů co kdy!!

5 komentářů

Write komentářů
es
AUTOR
15. října 2015 11:23 delete

Ty šaty jsou top! Dcera teď taky poslední týdny řvala, jak tur, když jsme se blížili k postýlce. Sotva mhouřila oči, ale prostě musela vydržet být vzhůru. Kamarádka nám doporučila baby masáže a fakt po nich začala usínat v půl 9, akorát včera zas problém, nechtěla spát a ráno mi došlo, že jsme na masáž zapomněli. Tak uvidím dneska.

Odpovědět
avatar
17. října 2015 21:38 delete

Díky za radu!Už jsem ho dneska zmasírovala,tak uvidíme:-)

Odpovědět
avatar
es
AUTOR
20. října 2015 20:58 delete

Mělo to nějaký efekt?

Odpovědět
avatar
Jan
AUTOR
27. října 2015 22:48 delete

maru ty ses nejlepsiiiiii!!!!!

Odpovědět
avatar
28. října 2015 18:56 delete

Já nevím.On se u tý masáže ošívá,jak kdyby měl roupy.Ale díky za radu!!:-)

Odpovědět
avatar