Nejsem vtipná,nejsem Geislerová,jsem nasraná

úterý, září 29, 2015 0 Komentáře A+ a-

Čau Beru,tak zatím co ty sem furt cpeš fotky typu:Berůša ve zlatým výtahu,Berůša v robě od Kubíčkový,Berůša se svojí čínskou otrokyní,Berůša se 75ti vizážistama,Berůša v hotelu,kde noc stojí můj roční příjem, tak já zase napíšu příspěvek pro všechny smrtelníky,co se tady lopotí a stojí nožičkama na tý malý,český zemičce.
Poprvé jsem byla od porodu na natáčení,abych vydělala na chleba a neválela se jen doma na mateřský,protože to bych se třeba mohla unudit k smrti-(HÁHÁ,to je novej druh černýho,mateřskýho humoru.)
Tak nejen,že mě neubytovali ve zlatým hotelu.Teď budu sprostá.Ale nevysrali se na mě a na moje požadavky trochu,nýbrž naprosto ve velkým,nesplnili nic, co slíbili a já jsem si tam připadala,jako kdyby mi bylo 15 a točila jsem svůj první film.
Asi bych si za jinejch okolností dala panáka,trapně se na ty produkční usmívala a v duchu si říkala:Uklidni seeee,nejseš holt Geislerová no...ono je vás těch herců moc,buď ráda,že se procpeš do záběru...
Ale víš co??Pak jsem si uvědomila,že sice nejsem Geislerová,ale nejsem taky žádnej otravnej hmyz,že si mě na tu práci někdo zavolal,že mě tam asi chtěl,že už mi není 15 ani 20,i když tak vypadám a mám vysokej hlas.
Dovolím si snad já přijít na natáčení pozdě?NE
Dovolím si snad já někomu lhát?NE
Dovolím si snad já někomu něco slíbit a vysrat se to?NE
Dovolím si snad já čumět do země a ani nezabučet omluvu?NE
Sorry,že nejsem dneska moc vtipná,ale právě procházím zlomovým obdobím Konec sraní na hlavu.
A to od všech.
Pozitivní je,že mi tyhle zkušenosti vždycky o kousek níž posunou růžový brýle mojí naivity a loajality.Já jsem totiž ten typ,kterýmu když někdo z vedlejší nedá přednost,ještě se na něj usměje a zamává mu,aby se necejtil blbě,protože se to přece může stát každýmu.
Ale víš jak dopadaj tyhle růžovobrejláci?
Nikdo tě nebere vážně,nevytírá si s tebou někdo zadek jednou,ale rovnou dvakrát,protože toho se musí využít.
Takže ať si to nemusím psát na čelo,napíšu to sem:
NIKDO NA MĚ UŽ NIC NEZKOUŠEJTE,JESTLI SI MYSLÍTE,ŽE TO PROJDE,TAK NEPROJDE.
JSEM UŽ TOTIŽ VELKÁ HOLKA.

PS:Řekla jsem Týně ilustrátorce,že tentokrát to stojí za hovno,tak tady je....