Matka ve Varech aneb jak se mi na kolonádě málem upeklo Dítě

úterý, července 07, 2015 1 Komentáře A+ a-

Militantní matky bych prosila, aby hned přestaly číst.

Jo, rozhodla jsem se, že ještě v šestinedělí pojedu do Varů. Vím, že už jsem asi milionátá v pořadí, kdo se snaží skloubit zábavu a mateřství. Ale já to prostě musela zkusit! Nutně jsem musela mít róbu, ale jen takovou, která schová kojící podprdu. Nutně jsem ze sebe musela sloupat měsíc zaschlý mlíko a nechat se zušlechtit v Elle lounge-pak jsem byla tak zmalovaná, že když jsem šla kojit, tak mě Dítě nepoznalo a myslelo si, že to za mě přišla vzít nějaká ruská Naděžda. Nutně jsem potřebovala jít křepčit na koncert Lucie. Nutně jsem musela do Bokovky, i když jsem tam jak jedinej debil pila kopřivovou limonádu.No a jak to dopadlo??

V róbě jsem tam potkala ještě nějakou jednu nánu, takže největší faux - pas mám úspěšně za sebou.
Ze zkrášlovací procedůry jsem utíkala nalíčená málem jen s půlkou ksichtu a v jedný lodičce, protože Dítě se rozhodlo, že prostě nebude dodržovat tříhodinovej kojící cyklus.
V Bokovce jsem si roztřískala celej telefon, protože když ho máte kvůli Dítěti v ruce minimálně 16 hodin denně, zákonitě vám musí jednou spadnout.


Když Vilhelmová s Dykem na večírek právě přicházeli a já z něj bosá letěla kojit (protože na podpatcích bych to přes kolonádu nedala), smáli se mi, až se za břicho popadali.
A nechybělo málo a vezla jsem si domů pečenýho kojencem - ty 40ti stupňový vedra byl teda fakt zlej sen.
Jo a v kině jsem, světe div se, byla asi 23 minut.

Takže bilance je taková, že kámošky mi záviděj Dítě, já kámoškám závidim večírky. V Praze jsem se těšila na Vary, ve Varech jsem se těšila až odjedu zemřít na chalupu. A co se semele na chalupě, to si nechám na příště.1 komentářů:

Write komentářů
5. července 2016 16:51 delete

Jsem strasne stastna, ze nejsem sama, komu dite totalne nabouralo cast mozku s nazvem "zabava" ...

Odpovědět
avatar