Miluju slávu, prachy a rokenrol

čtvrtek, února 05, 2015 1 Komentáře A+ a-

Čau Mari!
Tak jsem tady zas hele. A uplně se těšim, až se o tom, co tady píšu, budem zapáleně bavit u kafe. Budem máchat rukama, křivit obličeje a řikat: ,,No né jako sorry...ale chápeš to??!" a ,,ty vole to bych se fakt posrala" a ,,jako já nikoho nechci odsuzovat, ale....!". No prostě. PROČ ňáký naše kolegyně, holky, co je máme rády, chytrý slečny, skvělý lidi, co jsou úspěšný a nemusej si na nic hrát....PROČ SE STYDĚJ ZA TO, ŽE JSOU SUPER?? Proč ti někdo řekne: ,,jeeežiš, tys četla ten můj super velkej rozhovor v tom hrozně čtenym časopise s těma krásnejma fotkama?? Panebože. No to je trapas. A já doufala, že to nikdo neuvidí!" Hele. To jsou věci, nad kterýma se můžu rozčilovat jenom s Tebou, protože se nikoho nechci dotknout. Ale TO MI PROSTĚ DĚSNĚ ZVEDÁ MANDLE. Chápeš mě, žejo?? Já nechci nikoho odsuzovat, ale...! Tak nebuďme blbý! Pokud nechci, aby někdo viděl můj rozhovor, asi ho spíš vůbec nedám, ne?? Nebo...? Nebo jsem divná, když jsem RÁDA, že si někdo přečte moje děsně chytrý názory a prohlídne si moje strašně originální a krásný fotky (a tohle nemyslim ironicky!) a ještě mi to postne na zeď, čimž na to upozorní - což já sama udělat nemůžu, leda tak s děsně skromnejma omluvama typu: pardon, kamarádi, že se tady prezentuju, ale ten rozhovor se fakt poved, rozpačitejsmajlík#rozpačitejsmajlík#rozpačitejsmajlík. Česká specialita, bohužel. Podívej se na Rihanin twitter. Například.
Já Ti nevim no. Když přece něco tvoříš, tak jsi ráda, že máš zpětnou vazbu! Pokud budeš dělat nezajímavou a nudnou práci a nikdo Tě nebude znát, tak po Tobě přece nikdo rozhovor chtít nebude! Hele. To je jak v tom filmu Kód Enigmy, kterej mě strašně fascinoval. Myslim ten příběh. TO je totiž něco, co nekonečně obdivuju. Když do něčeho jdeš s vědomím toho, že můžeš spasit svět (nejsem patetická, běž na to a uvidíš) a NIKDO se to možná NIKDY nedozví. To si myslíš. S tim do toho jdeš. Tak to je podle mě skromnost. Ale opravdová, né ta falešná. Jsme herečky, proboha! Řešíme, jestli nevadí, že hrajem v seriálech, rády točíme filmy, protože to je ta prestiž, přestože na český filmy nikdo nechodí. Nesnášíme maskérky, co nám obarvěj vlasy a zničej je. Hádáme se s produkcí o pětikilo. A pijem vodku, když točíme erotický scény. Takže o co jako jde. Válku asi nikomu nevyhrajem žejo. 
 
P.S. V tom filmu hraje Benedict Cumberbatch. Miluju ho. 

1 komentářů:

Write komentářů
5. prosince 2015 11:01 delete

Zdravim sedmilharky, vcera jsem se o blogu dozvedela z vsechnoparty (ja vim objevila jsem ameriku) ale docetla jsem az sem a moc se mi ti libi! Tak piste daaal

Odpovědět
avatar