Mari?? Jak prosimtě vypadáš?

úterý, prosince 09, 2014 0 Komentáře A+ a-

Kde jsou mý pomalý rána?
Kde jsou mý dlouhatánský snídaně?
Kde jsou mý kafíčka s kámoškama na Jiřáku?
Kde jsou mý klidný procházky s Vincentem?
Kde jsou mý večeře?
Kde jsou mý večírky?
Kde jsou mý kocoviny?
Kde jsou mý pomalý rána?

To všechno někam zmizelo. Vzalo se to za ruku s mym ČASEM a vypadlo to, Mari!
Je skvělý pracovat a pracovat se super lidma a mít soustředění s kapelama a hrát a vstávat v pět ráno a jíst nechutný jídlo v český televizi. Jenže jak pak má člověk psát Sedmilhářky??

Hele musim Ti říct... Já jsem dobrá kráva! Si mě představ jo. Na place se samejma chlapama (samozřejmě něco pro mě), bambitkou za pasem (joo, dobře, zatim jsem ji měla pokaždý asi někde v šuplíku nebo co...ale tak snad ji někdy vytáhnu, ne?? když je to kriminálka..?!) a teď jo...!! S REŽISÉREM! Jsem už děsně zkušená a zažila jsem milion věcí a točila s....no s uplně každym, hahaha. Ale jako s REŽISÉREM, to ještě ne. A hele čéče, to je fakt něco. Třeba on mě pochválí a já si řikám: néé, to je blbost, to myslel ironicky žejo. To přece nedává smysl, že by mě takhle chválil, sám velký ON! A s tim se tak svěle pracuje, Ti řeknu! Já se tam tak prolínám tim placem s myšlenkou toho, že JÉÉ, TO JE STRAŠNĚ VELKEJ OMYL, TO JSEM PROSTĚ JENOM BYLA VTIPNÁ NA CASTINGU A TADY SI TAK JENOM CHODIM A UŽÍVÁM SI LEGRANDU! SAMOZŘEJMĚ ŽE VIM O TOM, ŽE PAK PŘIJDE GEISLEROVÁ NEBO VILHELMOVÁ NEBO MOŽNÁ TROJAN, CO MĚ NAHRADÍ, ALE MŮŽU VÁM TADY ASPOŇ PAK NOSIT KAFE?....No a ono se pak moc nestresuješ a je to tak vlastně asi lepší. Hele, myslíš si, že REŽISÉR si tohle taky myslí? Když točí se mnou? Fakt z toho musí mít hroznej stres podle mě.

No nic. Konec nesmyslnýho blábolení. Dneska bych se třeba strašně opila, to by smysl mělo. Šla bych na nějakej super drink s kámoškou (co pije ale žejo!!!!) a šla bych spát v pět ráno. No jenže já nevim kam!! To už je fakt konec se mnou. A VÍŠ KDE JE MŮJ KLUK??? V Římě! No jako?! S basketbalistama. Jako by každá ta hala nebyla stejná žejo, pffff.

Namam ani péesko. Tohle mě i tak vysílilo. 

....né, jedno vlastně mam!

P.S. Nikdy nebudeme tak dokonalý jako Maruška Doležalová, která publikuje na svym blogu každej čtvrtek a ještě navíc je vždycky vtipná a chytrá. Už ses s tim smířila?