Láska sex a trápení

sobota, října 11, 2014 2 Komentáře A+ a-

Mari. Poslouchej.

Mít nechutnou kocovinou depku je DEBILNÍ.
Nemoct nic dělat, protože jsi uplně vyřízená a prostě se nedokážeš soustředit na psaní písniček, námětu nebo čehokoliv je taky DEBILNÍ.
Rozchody! Tak ty jsou uplně DEBILNÍ.
To, že se mam sejít s ňákym DEBILEM ukraincem, co mi zatáh telefon a teď dělá, že ho koupil v bazaru a chce mi ho prodat za dvěstě éček je teda no ty vole!!! totálně DEBILNÍ.
Mít krámy je DEBILNÍ  a to že tampony stojej prostě asi pade a vložky taky a to nemluvim o antikoncepci, kterou neberu naštěstí teda, je DEBILNÍ. Je tam napsaný debilní, i když ta žlutá neni vidět.
Takže bejt holka je do jistý míry fakt DEBILNÍ. Máš teda výhodu, že tě zvou týpci na baru na drinky, takže neutratíš, no ale pak z toho máš ty DEBILNÍ kocoviny, takže je to stejně celý nanic.
Vincent má teď oblíbenou takovou DEBILNÍ smradlavou kost, co mu furt zapadává za mojí postel z palet a já ji musim lovit rukama.
Zabouchnou si je DEBILNÍ.
Ale zabouchnou se je eště víc DEBILNÍ.
Praha polepená miliardou politiků vypadá DEBILNĚ.
Že budou komouši zas někde nahoře je uplná DEBILITA.
Že je asi pět akcí, na který chci jít a vzájemně se krejou je taky DEBILNÍ.

Chtěla bych ti tady vyjmenovat ještě pár věcí, co mě momentálně pálej, pak bych je podepsala vlastní krví a hodila do pekelnýho ohně, ale musim jít.


                                                  .....ono je to možná lepší, že musim...co?

P.S. Možná bych měla napsat spíš o něčem, co trápí celý lidstvo, vyjmenovat charitativní organizace, na který by se mělo přispívat a jít dělat dobro do ulic. Ale dneska asi ne, jo? Dneska budu spíš nadávat. I když si samozřejmě přeju světovej mír! A Ewana McGregora v mý posteli.

                                               ......klidně by moh takhle dělat těma ručičkama....


2 komentářů

Write komentářů
11. října 2014 17:19 delete

https://www.youtube.com/watch?v=zZLQJyG-kcs

och och och

Odpovědět
avatar
11. října 2014 17:38 delete

Po dlouhé době čtu...děvčata pište! Náhodou hele, bejt schovankou je exkluzivní pozice .Až nebudu mít ve škole na Autorském čtení co číst, přečtu co je všechno debilní od Bereniky, a bude...dělám si samozřejmě srandu že jo. Zdravím Vás z bunkru. Je tu tma, ale to Schovanky musej vydržet :) To avokádo mě mrzí!

Odpovědět
avatar