Neřeš,zalejvej!

neděle, září 07, 2014 0 Komentáře A+ a-

Beruuuu! Ty jo, my na sebe teď vůbec nemáme čas!! To je děs.
Chtěla jsem ještě reagovat na tvůj poslední příspěvek. Jó, je to trochu opožděný, ale co mám dělat! Hlavně KDY to mám dělat....( když se ještě během toho všeho musím stihnout dokoukat na 4.sérii Hry o trůny;-))
K našemu výročí: Jo, byla to nostalgie. Teda spíš taková nostalgičička, protože Nostalgii si schovávám na tu Zlatou svatbu chápeš... Kromě toho, víš, jak se říká prvnímu výročí od svatby?...Bavlněná... Tak to jako promiň, ale určitě chápeš, že to je trošku pod mojí úroveň. Já hodlám brát na vědomí až tak minimálně křišťálovou (zjisti si:-))
Hele, já jsem tam tak stála na tý zahradě, kde jsme se brali a teď začínám s jedním z těch mejch dojemnejch proslovů o naší bezbřehý lásce a P. mi na to řekne:,,Nooo,no,noooo a zalila jsi dneska skleník??"
A já bych v ideálním světě měla říct:,,Ano má lásko, dokonce jsem si dovolila ti tam utrhnout čerstvou okurkou, osolit ti jí naší láskou a naservírovat ti jí k svačince."
No, ale protože svět ideální není, já ho samozřejmě zalejt zapomněla, tak jsem popadla hadici a v duchu si jen řekla:,,Kliiiiid, bavlna je jenom bavlna, ale ty čerstvý okurky jsou božský. Chci aby zdechly?"
Nechci.
Z toho vyplývá, že můj manžel je vždycky o krok přede mnou, protože ví, jak hrozně nesnášim gumový okurky z Tesca:-)

P.S.:Včera na natáčení jsem vyrobila obraz deštníkem.


P.P.S.:Úpně vidím, jak se ti strašně líbí a šrotuje ti v hlavě, co mi za něj nabídneš:-)

P.P.P.S.:Viděla jsem tě v ukázce na Kriminálku anděl, tak co furt hysterčíš, že nikde nehraješ??