Manželkaření

neděle, září 28, 2014 0 Komentáře A+ a-

Jsme svoje manželky! Jsme líné a nezodpovědné Sedmilhářky!

A abychom toto tvrzení podpořily, odjedeme spolu v pátek na chalupu. Dvě Sedmilhářky a jeden Vincent.
Mari ale fakt. Hele. Tomáš Přenosil, kterej náš blog pravidelně čte a MÁ HO JAKO LIŠTU NA TELEFONU <3 <3 <3 si stěžuje na nedostatek informací! Prej jsme LEMPLICE a ODBEJVÁME TO. Tak. Asi bychom mu měly udělat radost a pořádně do toho teď šlápnout. a napsat, ŽE:


Nemám teď absolutně nic na sebe. Už jsem z toho totálně na nervy a potřebovala bych jít a nakoupit si hromadu hadrů a hlavně..víš co? Moji oblíbenou mega dlouhou šálu! Uvědomila jsem si, kam teď tou záhadnou rychlostí mizej mý prachy z účtu a už to vim! K Vincentovi! CO PŘIJDE, AŽ BUDEM MÍT DĚTI???? Ti to řeknu. Konec šál!
Nastoupila jsem zpět do Ulice a můžu Ti říct, že jsem čuměla s otevřenou pusou, jak mě to bavilo. Ta rychlost deseti natočenejch obrazů denně je takovej adrenalin! Tak jsem tam tak seděla, když jsem měla pauzu (asi tak 5 minut) a řikala si: Tyjo, jsem normálně fakt ráda, že jsem zpátky. A navíc, když máš co hrát. A s kym. Takže starý dobrý kolegy (jako né starý...ale...starý. chápeš) asi ani nebudu zmiňovat, ale přišel tam teď nováček VÁCLAV KOPTA. Znáš ho? Já ho prostě miluju.
Si jako řikám, když teď hrajeme obě v tom našem Studiu DVA, že by bylo takový roztomilý, kdybychom hrály v nějakym kuse společně, co?? No žejo?!? Podle mě by to bylo vyloženě ÚŽASNÝ. Tomáši...?
Našla jsem asi 5 kilo hub!! Máma se ségrou chodily, kroutily hlavama a řikaly: to neni možný, to neni možný. Hele, mam šestej smysl na houby. Jako na hledání hub, samozřejmě. Ale to víme. Uaaaa, těšim se na chalupu! (Umim pak to pravý italský rizoto z hřibů!!)
Zjistila jsem, že když už trošku šílíš z toho, že jsi se svým klukem každej den a nepřetržitě a pořád, stačí si dát jednu párty v jinym prostředí a s jinejma lidma a všechno se vyřeší.
A poslední věc - a opět se týká chalupy...už se asi fakt hodně těšim. Koupíme si ZMRZLINU  a JAMESONA a toho jasmesona si budeme lejt na tu zmrzlinu. A budeme zas manželkařit, jak to umíme jenom my! 

Spokojený, pane Přenosile?