Přednáška vdané paní

pondělí, srpna 18, 2014 1 Komentáře A+ a-

Beru, pominu to, že mě takhle zatěžuješ po ránu, jo? Protože jsme z nějakýho důvodu obě přistoupily na to, že si budem k dispozici téměř 24 hodin denně.
Tak nejdřív by se ten člověk, co tohle řeší, v tomto případě ty, měl zorientovat sám v sobě né? Jaký požadavky na toho partnera má a co je pro něj v tom vztahu prioritní, potažmo co je pro něj v lásce prioritní. Já jsem třeba na začátku vztahu s P. vůbec nepřemýšlela o tom, kolik jako vydělavá, popravdě mě ani nenapadlo nad tím přemýšlet. Nějak to jako vůbec nebylo na pořadu dne... to byly v tu chvíli úplně jiný věci (Pure Love,žejo..).
Mám dvě teorie jo?

První: To, jak moc na nějakým materiálnu člověku ve vztahu záleží, si neseme ze svojí rodiny. Vidíš, jak to tam funguje, od dětství sleduješ, jak to maj vaši nastavený, vidíš i ty nedostatky a v dospělosti to aplikuješ na svůj vztah nebo na výběr partnera - snažíš se buď splnit stejnej rodičovskej model a nebo být ještě lepší, protože přece nebudeš jak máma s tátou... přece nebudeš opakovat jejich chyby, protože ty seš lepší samozřejmě.. U nás to bylo tak, že jednu dobu vydělával víc táta a máma nic moc a všechno to škudlila. Pak zase vydělávala víc máma a já u ní nikdy nezaznamenala to, že by to snad tátovi někdy vyčítala nebo to mezi nima byl nějakej problém. A já věřim tomu, že ona je na to pyšná,  že jí to dodává pocit síly a nezávislosti. Proto já jsem po ní asi zvyklá, nepovažovat za problém to, když mi chlap po prvním rande nedá nový Bávo... Neee humor, ale víš, jak to myslím né?
Víš, co. Vaši se rozvedli, máma na vás byla sama a ty si u ní viděla, jak by potřebovala, aby jí s těma dvouma cácorkama někdo helfnul. Proto, se teď trochu chorobně upínáš u chlapa na tu jistotu, že on tě zajistí, že budeš moct klidně usínat s pocitem, že dnes koupil sýry za 500,- a že když budeš chtít, tak tam v tý ledničce zítra budou zas. Žejooo, nemám pravdu?? Že trochu mám?? Že jo?? :-)

Druhá teorie: Ty jsi vždycky byla s klukama, který vydělávali víc, než ty nebo stejně. Takže seš od nich prostě rozmazlená, seš zvyklá na nějakej standart, na tu jistotku. Takže to ber tak, že když jseš teď s Klukem, naučíš se od něj, jak nebýt malicherná, roztažená a jak budeš ten držák třeba chvíli ty. A já myslím, že ti rozhodně neuškodí trochu tý Poor Love:-) Ježiši, je ti 23 nebo kolik, já ani nevím kolik ti je... No a chceš si s nekým teď nutně v nejbližších týdnech stavět dvojdomek?? NE!!! Tak se uklidni, užívej si to, že seš nezávislej hipík ( myslím, že před měsícem to byl ještě nezávislej pankáč né?).

Jo a kdybys mě furt neotravovala nějakejma vztahovejma nesmyslama, tak bych dneska psala o sojovým latte:-)
To je moje první domácííííí:-)

P.S.: Na názorech M.Ch. můžem názorně vidět v jakým vyrůstal zázemí. Ale já ho mám ráda, protože je sebevědomej a takový lidi se mi libí. Oni totiž pak moc nezáviděj a to je na nich super.

P.P.S.: Nemůžete vy, co čtete tenhle blog, teda jestli ho někdo čte, napsat nějaký svůj nároz na tohle téma?? Myslím, že Berenika by to potřebovala:-P

P.P.P.S.: Jenom ještě k tý tvý teorii, že sráč se nezmění. No ten se určitě nezmění, ale trochu se bojím, že ten hodnej, nezkaženej by se právě změnit mohl... ach jo... já už nevím... tak uvidíš no..

1 komentářů:

Write komentářů
18. srpna 2014 13:46 delete

hahahaaaa, Poor Love mě teda hodně pobavilo. To z á. Za bé: no jasněže! dyť já si to taky užívám! hodně lásky, žádný parchy, chachá. ale fakt.

P.S.: dost jsme se včera nasmáli s týpkem z Mama, když jsme si vzpomněli na Tvou sójovou čokoládu se šlehačkou...normální šlehačkou žejo. né sójovou. hahahaaaa:))

P.P.S.: Podle mě by se spíš lidi, co to čtou mohli inspirovat, ne? mýma skvělýma úvahama :P

P.P.P.S.: No jasněže. Když se zkazí, tak ho vyměnim žejo

Odpovědět
avatar