Mariky příspěvek poprvé!!Klap!

pátek, srpna 15, 2014 0 Komentáře A+ a-

Tak já systematická, zodpovědná, pracovitá, jejíž život se ubírá správným směrem, mám teď problém s tím, že nejsem zvyklá psát nikde čárky a háčky,takže to bude první věc, o kterou obohatím svůj nový bloggerský život.
Ale víš proč nerada píšu něco na Facebook?Protože mám pocit, že vypouštím nějakou myšlenku do nespecifikovatelnýho, nikomunepatřícího a přece všema sdílenýho prostoru. Myšlenku, která se tam roztříští a pak si jí chytne nebo okomentuje někdo, kdo je zrovna online nebo mě má zrovna rád nebo někdo kdo mě rád nemá, zdeformuje jí a pak mi jí vrátí třeba úplně nepochopenou. Tady promlouvám k Tobě. Vím, co je na druhý straně, vím jakejma očima to čteš a jakým mozkem to chápeš. Víš? A to, že to bude číst víc lidi, třeba se to bude i někomu líbit, což by mě u nás dvou prudérek hodně překvapilo, je už taková přidaná hodnota. Ale já budu vědet, že na druhý straně seš ty.
Jo!!!!A věděla jsi, že můj makedonskej děda dělá domácí víno?? Nevěděla, viď?? Proč bys to taky věděla, bys mi ho pak chtěla všechno zhamtat. Je červený, kyselý a voní těma dubovejma sudama, i když je v plastový lahvi, takže moc nevím, kde se tam ten dub vzal. Ale je tam! Fakt! ...chtěla jsem teď rozvíjet myšlenku o božským domacím víně mýho dědy, když v tom se na mě můj manžel obořil: ,, Ty budeš ten blogg psát na MÝM počítači??"
,,Tsss..."
...Beru, řekni, dá se psát Sedmilhářskej blogg na manželově počítači?? Jasně, že ne!! To je, jak kdyby on šel na mejdan v mejch novejch lodičkách...žejo..to bych nesla dost těžce...on by se teda asi taky nesl dost těžce..
Hele..Tak na naše nový dítě!!!!

P.S.:Taky se bojím, že tady budu dělat strašný pravopisný chyby a tak do týdne se budu muset odstěhovat na jinej kontinent...:-/