Výlet za Sedmilhalřčí náhradnicí

sobota, prosince 03, 2016 2 Komentáře A+ a-

Čau, moje milá Marunko! 
Tak jsem prosimtě na výletě v Rumunsku. Jenže momentálně jedu spacím vlakem do Moldávie!!! A mam obavy, že nás někdo znásilní a okrade a všechno dohromady. Jsem vystrašená zhejčkaná holka ze západu, ale naštěstí jsem tim pádem furt onlajn a můžu všechno zaznamenávat na instastories, uff!!! 
A hlavně!! Jsem tady s Térou a ta řiká, že znásilňovat někoho ve vlaku, kde nemáš kam utýct je největší blbost, takže jsem klidná už. Téra Tě moc zdraví!! A prej na mě dá pozor, že se nemusíš bát, že je to stará skautka. Hrozně stará!!!
Ona je tady na rezidenci, víš? No já vim, co si teď myslíš, že tady má ňákou rezidenci s bazénem, ale to ne. Rezidence znamená, že je tady v Českým centru, ale musí tvrdě makat, aby si to zasloužila!! Ještěže má mě a já vykazuju takovouhle činnost, že o tom píšu a ona se tim pádem poveze. Nee kecám. Tereza nádherně fotí třeba baráky, který jsou tady uplně neuvěřitelný a architektonicky je to pro mě překvapivě dost zajímavý město. A ona je totiž architektka, jak víš. Hele, Bukurešť je totálně hustá. Mam pocit, jakoby někdo chtěl narvat hrozně moc různejch stylů budov na jedno místo, jenže pak nevěděl, co do nich dát. Takže většinou jsou v nich dost bizardní kavárny a v devadesáti procentech případů svatební salóny. Prostě je to takový město jako z koláže. Každej kout mi připomíná jiný místo. Jako bysme během jedný hodiny stihly navštívit Paříž, Berlín, Liberec, Brno, Vršovice, ale i Polsko a Balkán. Všechno! A zároveň je to tu celý stejně šedivý, protože ty baráky nikdo neopravuje, protože na to nejsou prachy. Takže je jedno, jestli se koukáš na dům z třicátejch nebo osumdesátejch let. Oba maj stejnou patinu. Jsem tim úplně ohromená a dost mě to baví, je to takový cool a hipsterský město, jen tady je hrozně málo hipsterů. Aspoň co jsme tak viděly. A zajímalo by nás, jestli ty lidi, co v tom od dětství žijou, vůbec vnímaj, že vyrůstali ve městě, který se strašně vyjímá na instagramu...
Hele, tady Ti dávám ochutnávku z Bukurešti, další fotky na instáči. Jo a postnu tam i ty od Téry, ať vidíš, jak je šikovná. ....A aby vykazovala činnost žejo. 
Tak čau zatim hele! A nezahálej a pochlub se, co zajímavýho děláš Ty!


Budova. 
Budova. 


Nejdivnější kavárna všech dob. Takhle to nevypadá, ale je to tak. 


Budova. 


2 komentářů

Write komentářů
4. prosince 2016 13:18 delete

Teda ty fotky jsou moc hezké! Určitě jste se to užili :)

MagicBeautyLife

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
17. listopadu 2017 12:36 delete

Ahoj holky, budete ještě v psaní blogu nebo natáčení vlogů pokračovat? Jste vážně super, tohle u nás strašně moc chybí!! :)

Odpovědět
avatar