Sedmilhářčí úklid

pondělí, září 19, 2016 0 Komentáře A+ a-


Ahoj Beru,promiň já nestíhám vůbec psát,ani na nic myslet,protože jsem strašně zaneprázdněná. Pořád uklízim a vysávám, protože mě to děsně uklidňuje. Několika přejezdy na jednom místě (jak říká jeden náš společnej režisér - tímto tě zdravim prcohlave), vytírám, mintovým mopíkem samozřejmě, utírám prach prachovkou, ale jen tou ve tvaru penisu, protože je nejúčinnější a neustále mě motivuje, spáry v koupelně vytírám zásadně štětičkama do uší, jen tak lze pokořit každý milimetr důkladně, leštim zrcadlo do prodření, protože mi furt ukazuje kolem boků takový divný boule,takže musí být rozbitý,protože JÁ jsem FAKT neztloustla!
Pak se vrhnu na jídlo. Vařím, ale ne jen tak ledajak. Předkrm většinou studený, jehož prezentaci den ode dne šperkuju s láskou a péčí, hlavní chod už nedělám jinak, než na takovej ten stříbrnej tác s poklopek,protože to přece musí mít úroveň. A dezertík? Ten už podávám výhradně v posteli na svejch nahejch zádech. I když naaranžovat si tam čokoládovej fondán a na to šlehačku mi zatím dává ještě trochu zabrat. Ale makám na tom...
Tak říkáš si teď,že mi definitivně hráblo??Že mě škrtáš z klubu Sedmilhářek,protože jedním ze sedmilhářčích pravidel jak uklízet a vařit je neuklízet a nevařit?
Kliiiiid neboj,nevyhodila jsem uklízečku s tím ,že si všechno udělám sama a líp. Jen jsem si chvíli představila,jak by uklízela Sedmilhářka,kdyby uklízela (jakože neuklízí).
A takhle nějak bych to asi dělala. A měla bych na sobě tohle oblečení. Jenže víš, co je na tom nejlepší????
Že nemusím!!!ChhhhaaaaaChaaaaaa!!!!!
A vřele to všem doporučuju.

PS: Možná si to kvůli těm podvazkům přece jen vyzkoušim.

S láskou a péčí tvoje M.