Help Beruno Help!

úterý, září 06, 2016 2 Komentáře A+ a-

Uf...uf,uf,uf....
Beru sory jo,ale můžu dneska fňukat?
A ty mě budeš strašně chlácholit jo??
Dokažeš si představit,že vycházíš z bytu a místo toho,že si půl hodiny vybíráš křusky, který si zrovna dneska obuješ,tak hledáš klíče,který NĚKDO hodí do koše na prádlo?Že toho NĚKOHO musíš taky obout,jenže ho nejdřív musíš chytit. Pak ale zjistíš,že nemáš jeho botu,tak se pro ní natáhneš,ale mezitím ti NĚKDO zdrhne. Tak pro něj běžíš zase a tentokrát musíš sesynchronizovat okamžik,kdy se ti podaří mít v jedný ruce dítě a zároveň v druhý jeho boty. Jako řeknu ti, není to prdel,fakt ne! 
No tak dál. Když se nám podaří dostat se k výtahu, dostanu infarkt, protože jsou dvě možnosti. Buď mi NĚKDO sletí ze schodů nebo si aspoň strčí ruce do těch posranejch železnejch dveří od výtahu. Když to dobře vychytám a chytnu ho za límec v jedný konkrétní pikosekundě, podaří se mi narvat do výtahu kočár i dítě třeba už na třetí opakované otevření dveří výtahu.
Jenže uvnitř výtahu nastává další bojovka. Představ si, že někam spěcháš. Nebo vlastně ani nemusíš spěchat. Každopádně normální cesta výtahem ze třetího patra do nuly trvá asi 10 vteřin. Ne tak ovšem v případě, že NĚKDO namačká na tý posraný číselnici, nebo jak se to sakra jmenuje všechny patra, a my tam jezdíme tak dlouho, jako bychom bydleli minimálně na Eiffelovce. A ještě za dobrej den považuju, když výjimečně nezmáčkne zvonek a nepřivolá tím udejchanýho pána, kterej si myslí, že jsme zaseklý. Jako vysvětluj pak tomuhle týpkovi, že ten fracek to za tenhle týden udělal po čtvrtý samozřejmě omylem...
A projít chodbou kolem schránek jen tak??? Nemožný!! Roční tvorové tam musí strávit minimálně 20 minut a zasunout klíč do každý díry. (Chápu, tímhle obdobím si projde jednou každej chlap, ale musí už v roce??).
Když ho koněcně vykopu z baráku, začne uplatňovat další pravidlo a to zní: Jít zásadně jiným směrem, než se po něm chce a to vždy, všude, v jakoukoliv hodinu a za jakéhokoliv počasí.
Na volání nedbá, prosby ignoruje a na fyzický kontakt reaguje, jako kdybych mu vrazila do zadku včelí úl.
Mám mu koupit klec?
Kotec?
Bednu a zatlouct ho do ní hřebíkama?
Palečnice?
Spanělský botky?
Nebo mám sobě koupit provaz?
Hodně tlustej a pevnej?
Aby mě udržel?
Nevim...uvidim...
Kdyby tě do příštího týdne napadlo nějaký moudro, jak mě z toho vysekat, dej vědět. Jé počkej, já už ti to moudro vymyslela. Že si toho NĚKOHO na jedno odpoledne vezmeš,hm??Co říkáš??Měla bys trénovat, myslím to s tebou dobře.
Tak o tom popřemýšlej.
Zatím se měj.
Pusu.
PS: Jeden čryřicetiletej pán se mě zeptal, jestli jsme spolu nechodili na základku, že jsem mu povědomá.

Kill me now....

2 komentářů

Write komentářů
MsVeronika85
AUTOR
9. září 2016 15:31 delete

Zasmála jsem se...ale mam doma taky roční dite a presne tohle dobre znám..nezasvedceny nepochopí co to je za martýrium 😃 Dcera se jeste asi tak desetkrát umatla nez opustime byt,tak ji zase desetkrát prevliknu aby si lidi nemysleli ze žijeme jako dobytci a necham dite usmudlany😃Ale je to o nervy😊

Odpovědět
avatar
10. září 2016 12:55 delete

...stejně tak jako schopnost, vyválet se v jediný kaluži v okruhu 10 km.. :)

Odpovědět
avatar