Lásky jedné Sedmilhářky

úterý, srpna 02, 2016 2 Komentáře A+ a-

Čau Maru!
Tak já sedím na naší terase přímo nad mořem, poslouchám A$AP Rocky, což stejně neznáš, protože to, že existuje Lana del Rey jsi zjistila asi dva roky po tom, co vydala svoje první album! Což mi připomíná - OKAMŽITĚ si stáhni novou Beyoncé, protože bez ní Tvůj život nemá smysl. Jmenuje se Lemonade, jo?! A je to celý o tom, jak ji sere, že ji podvádí manžel. Beyoncé je uplně skvělá, což vim dlouho a ví to každej, takže tim nejsem nijak originální, ale já ji nikdy až tak neposlouchala, jenže to poslední album je prostě absolutně boží. ....Ale abys nebyla smutná, mě náhodou zas všechny tyhle hudební věci učí Téra, která se dost vyzná. V technu a v rapech, hlavně těch holčičích. No každej musí mít svýho guru, žejo. Tak já mam prostě Téru a Ty máš mě.
Mam se skvěle, ale to jsem popravdě tak nějak čekala. Teď jsme se navíc přesunuli na fakt krásný místo, kde se dá i plavat (jinak je to tady spíš na potápění) a je to taková vesnička a spousta hospod. No a to já mam ráda žejo.
Kdyby tě zajímalo, jak dopadlo shledání s mym manželem po dvou měsících a zhruba třech měsících od svatby, tak Ti můžu říct, že docela normálně. Byla jsem z toho nervózní už od Prahy, nebo jsem měla cestovní horečku, nevim. Každopádně jsme párek cyniků, takže jsem neměla připravenou k taxíku cestičku z růží (ani jsem žádnou růži nedostala!!!), ale zato jsem pak na večeři dostala přenosný mini bedničky, ze kterejch teď hraje ten A$AP. P. už mě prostě zná a ví, že bez pouštění hudby nezvládnu přežít ani dva dny.
No zkrátka takový shledání po delší době je zvláštní. Je toho tolik, co chceš říct i slyšet, ale ňák to přirozeně neplyne. Asi si musíš na toho druhýho chvíli zvyknout nebo nevim. Každopádně teď už se o všechno zajelo, láska kvete, manželství běží a takovýhle ty věci, znáš to.
A teď bych ráda řekla jednu důležitou věc. Hahahahaaaa a víš co se teď stalo? Chtěla jsem říct těch důležitejch věcí víc a teď si nemůžu vybrat. Tak počkej:
1) Jo, #nostecopánky je skvělej hashtag, kterej používáš, protože to je naprostá pravda!! Já je třeba nosim jen málo a to je špatně! A začala je mimochodem nosit i moje matka, což už nevim, jestli je až tak skvělý....nee kecám, JE to skvělý!
2) Tak, jak ty jsi to měla s klukama v Makedonii, tak já to měla asi s klukama na táborech. Na jakejkoliv tábor jsem jela, už jsem se třásla, kolik tam bude obětí, co je donutim mě milovat. A pak jsem se vrátila do Prahy a třeba jsem tejden nemluvila, nebo mě bolelo břicho, protože jsem se tam zabouchla a musela jsem odjet. V něčem jsou ty zamilování krásný, ale v něčem jsem vděčná, že jsem hezky ukotvená, mam vybráno a nemusim nic takovýhodle řešit aspoň tak....5 let. Hahahaaaaa! Ne, do konce života samozřejmě!
3) Myslim, že bych měla dostávat menstruační kalíšky zadax. Už jsem na ně přeorientovala asi 7 kámošek!! Je to nejlepší vynález. Je to jednorázová koupě, je to ekologický a hygienický. Je to SKVĚLÝ a musí to mít každá holka!!! Fakt!

....No, tak konec propagandy. Jdu si asi dát ňákou čerstvou rybu.
Pusu!
Tvá Berenika, co plave se želvama

2 komentářů

Write komentářů
Anonymní
AUTOR
4. srpna 2016 16:44 delete

Jo od té doby,co mám menstruační kalíšek,jsem chodící reklama! :-D

Odpovědět
avatar
jaja01
AUTOR
4. srpna 2016 18:56 delete

a$ap rocky, lana del ray, beyonce a menstruacni kalisky .. jezis, ty mas ale kombinace! :-)

Odpovědět
avatar