Pro Bena C(h)ristovaa

úterý, července 26, 2016 5 Komentáře A+ a-


Milá Bereniko, ani si to neuvědomuješ, ale pěkně si mi zkomlikovala život... 
Jely jsme spolu do Varů a vybíraly si ,co pustíme za hudbu. Já konečně zneškodnila dětský cédéčko se zvířecí tématikou, ze kterýho mi už bučí, mečí, mňouká, hafá, kráká na maják a plně oddaná tvýmu hodebnímu vkusu, ti nechala volný pole působnosti. A ty si zahlásila, že si pustíme Bena Cristovaa. Nebo se to píše s Ch?? Nevim a nechce se mi to googlovat. No a já ti úplně bezelstně říkám:
,, Ok, to jsem ještě neslyšela, proč ne."
Ty ses neviděla, ale v tu chvíli ti skoro vypadly oči i řasy, zezelenalas a málem si začala zvracet. Teda aspoň to tak vypadalo.
,, Cože?? Prosím?? Jako fakt?? Nene... To nemyslíš vážně?? Ses zbláznila?? Kde žiješ?? Žiješ vůbec?? Ty si NIKDY neslyšela Bena C(h)ristovaa?? " 
,, Ne!!! Jedinýho Bena, kterýho poslouchám, je ten můj. A do toho si už půl roku nesmím dovolit pustit v autě nic jinýho, než infantilní, hýkajicí osly, surikaty a další havěti, tak se doprdele, tak strašně nediv, že neznám nějakýho vzdychajícího alfasamce."
To jsem ti neřekla.
To probíhalo v hlavě.
Ne tuhle etudu bych možná i zapomněla, kdybychom pak spolu nešly na MIG21. Vybavuješ si to? Jak ta skupinka mlaďochů vedle nás zpívala ty nejnovější songy a my u toho cucaly víno a pak, když začly hrát ty starší pecky, my dvě jsme se rozpištěly a vedle nás najednou ticho??
Myslela jsem, že se mi to možná zdá. A ty se ke mě nakloníš a zahlásíš, že tady mládež asi ty starý ještě moc neposlouchala...
Sakra...Tak se mi to nezdálo...
A dneska to vyvrcholilo. Sedím se sestřenicí u kafe (oboum nám děti chrápou v kočárech- to je důležitý pro pointu příběhu ) a slyšim jak moje pusa říká:
,,No oni ty mladý teď poslouchaj toho Bena C(h)ristovaa."
Božeeeee!!! Chápeš to??
Cejtíš úplně ten babkovskej odér tý věty? Já když to teď vidím napsaný, tak mám pocit, že jsem to snad ani nemohla říct já!! Leč stalo se. Ale víš co? Sestřenka mě zachránila. S pohledem vylekaný kuny říká: 
,,Bena co??? To je takovej ten hubenej blonďák??"
Míšo. Díky, že si taky stejně vykojená jako já vyštěkaná a vymňoukaná. Kdybys ho znala, jdu se asi už přihlásit do kurzu háčkovaní a pak na trvalou.
No jo no...Holt nemůžem být ta nejmladší generace věčně. 

PS: Myslíš, že jsem stará, když se kamarádím s dětma svejch kamarádek?

PPS: Nelovím Pokémony a co je Netflix, jsem zjistila asi před měsícem. 
 
PPPS: Tu otázku z PS beru zpět.

Tvoje Marika nad hrobem, ale s trvalou5 komentářů

Write komentářů
Anonymní
AUTOR
28. července 2016 22:07 delete

Co je netflix nevím, pokémony nelovím, Bena neposlochám...vlastně o něm nic moc nevím, ale za to umím spousty dětských písniček a jsem nato hrdá��

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
9. srpna 2016 18:19 delete

Je mi patnáct a taky neposlouchám Bena, nevím, co je Netflix a nelovím Pokémony..takže si myslím, že jsi úplně v pořádku.. :)

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
19. srpna 2016 21:17 delete

No jenže mě je 30 a mám dvě malé děti...ale i tak jsem v pořádku��

Odpovědět
avatar
wendys
AUTOR
23. srpna 2016 21:20 delete

Záchvat smíchu, opět boží článek, jste skvělé holky ;-)!

Odpovědět
avatar
wendys
AUTOR
23. srpna 2016 21:20 delete

Záchvat smíchu, opět boží článek, jste skvělé holky ;-)!

Odpovědět
avatar