#JsmeVeVarech #NejsmeCelebrity #JsmeSedmilhářky

úterý, července 05, 2016 0 Komentáře A+ a-

Čau Maru!
Tak se Ti hlásim z Varů, ze kterejch jsi už zdrhla. Pořád žiju!! A to jsem včera strašně zběsila tancovala v takovejch vysokejch dřevácích, co jsem si půjčila v F&F. Snažila jsem se je co nejvíc okopat a lejt na ně hodně červenýho vína, aby mi pak holky řekly, že jsou tak zničený, že si je mam rovnou nechat....Ale zatim to neklaplo. Ale řikám zatim! 

Letos mě to tady hrozně baví hele. A přemejšlela jsem nad tim, proč. Né že by mě to tu nebavilo vždycky! Ale často mě tady přepadaj takový ty splíny a nasrání a úvahy, jestli jsem dostatečně VIP a pak s M.CH. nadáváme, jaktože MY nemáme vstup tam a tam - zrovna MY, celebrity století, chápeš! No a takovýhle tydlencty píčoviny. 
Protože víšco? Letos jsem tady tak krásně nad věcí a jen si to užívám, protože:
Jsme asi dospělejší
Mám manžela, takže nemusim řešit, do jakýho baru musim jít, abych narazila na toho chlapa, co jsem ho potkala včera ale už si nepamatuju kde
Můj manžel tady se mnou neni (hahahahaaaa)
Tvůj manžel tady taky neni (Ale nebyl tady sice s Tebou, jenže teď přijel a je tady se mnou. Tak!)
Připadám si jako největsí princezna v Elle Lounge (ale tak to každej rok)
Nemam tady žádnej film letos, ale má ho tady moje ségra a navíc v soutěži dokumentů a to je víc než když ho tady mam já!!! Se těšim, jsem dojatá a doufám, že FC Roma vyhraje všechny soutěže, i ty, ve kterejch neni!!!!
Trsám v Aeroportu
Jsem tady letos hrozně dlouho (což vlastně vzniklo omylem), takže nemam ten pocit že musim během dvou dnů stihnout potkat tu a tu a pak jít do elle a pak na film a pak na čtyři večírky
A hlavně jsme tu jako SEDMILHÁŘKY! A to je pro mě teď nejvíc. Protože víš co?! Mně to dává nějakou strašnou sílu nebo co. Mam pocit, že jsme takový spojenkyně a můžeme si dělat co chcem! 

....A navíc se mě dojímá, že nás oslovujou kamarádi a řikaj, že nás čtou a že bavíme.
Takže ať žijou Sedmilhářčí Vary!

Tvá Berenika, co dneska protancuje střevíce a pak se bude koupat ve vřídle