Sex. Koks. Sex. Krteček.

úterý, února 16, 2016 2 Komentáře A+ a-

Čau Mari!
Hele já teď nemam vůbec čas ani tuu....sakra jakseto...inspiraci! Jsem vymletá. Pracuju a organizuju a do toho mam narozeniny, který se samozrejmě musej slavit! A taky musim hodně nakupovat a chodit na snídaně. 
Mam jedno obří předsevzetí. MUSIM VÍC CHODIT DO DIVADLA. Jsem kulturní barbar a ignorant, fuj. Příští tejden jdu například na Honzu Medunu, kterej je nominovanej na Thálii!! Řekla jsem mu, at ji kouká vyhrát a pak že ji navalí. Jsme jako brácha a ségra, takže na to mam právo!!
Hele to bys nevěřila, co teď dělám. Koukám se na film Láska. Se svym klukem. Což jako neni samo o sobě taková boma, ale já u toho píšu Sedmilhářky!!! Teda snažim se. Popravdě....nemůžu se uplně soustredit jo. Každopádně tam hrajou naprosto nádherný herečky s dlouhejma nohama a krásnejma prsama. (Jestli jsem se někdy styděla za to, co jsem kdy dělala na obrazovce erotickýho, tak teď mam pocit, že jsem spíš natáčela Krtečka). V tý Lásce maj krásný kostýmy, byty, je tam nádherná hudba, Paříž, kluby....máš pocit, když to sleduješ, že žiješ pěkně nudnej život bez lajn koksu a grupen sexu na pařížskejch hajzlech. Ale pak si řekneš: Eeee, jakoby dobrý, ale můj život je díky tomu taky uplně cajk a skvělej. Nemusim se zas ufetovat a spát se všema lidma ve vesmíru žejo. Jako já vim, že to asi víš, ale stejně Ti to řeknu: Filmy nejsou realita! Tak. Teď už to víš a nemáš zač. (Ale uplně na druhou stranu - zrovna tenhle film podle mě realita pro některý mladý lidi je...)
Končim. Jsem hotová. P.S. Jak jsi mi psala, že pro mě nemáš dárek, tak to byl asi vtip, žejo?!!

P.P.S. JÁ ti třeba zprostředkovala od tchýně nejlepší dárek k svátku!

2 komentářů

Write komentářů
Šárka P.
AUTOR
17. února 2016 17:04 delete

Gratuluju ke knižnímu vydání. Kdy to bude? Čekaj nás i nějaké bonusové články? Nedělejte hérečky a hoďte sem taky nějaké neskromné info o tom, jak Sedmilhářkám vyjde knížka.

Odpovědět
avatar
23. února 2016 14:41 delete

Tak my teda neděláme hérečky a odpovídáme!! Kniha vyjde! Ano! Jupííí! V říjnu. A samozřejmě se můžete těšit na bonusy a překvápka!

Odpovědět
avatar