Pinďouři v sauně

úterý, ledna 12, 2016 1 Komentáře A+ a-

Tak šťastnej novej, Mari!!
Ja Ti taky přeju všechno skvělý, zdravý dítě, hodně obdivu a lásky a prachů a štěstí. To jsi hele hodná, že sis dala předsevzetí, že ze mě vymlátíš nějakou moji typickou vlastnost! Haha, jsem na Tebe zvědavá! Né, máš pravdu, musim se na to trošku zaměřit - na druhou stranu, ono mě to srovnávání s o statníma žene trošku dopředu, víš? Je to takovej můj motor. Když se zrovna nehroutim, že ve všech filmech nehraju já, popřípadě my! No Tebe čeká letos jedna zásadní premiéra, včera už jsem na to viděla v kině plakáty (asi umřu smíchy:))))))).
No. Já si letos dala jediný předsevzetí (abych si toho moc nenaložila, rozumíš) a to je, že budu chodit do našeho posledního patra po schodech! Omlouvá mě pouze nákup! Zatim to i zvládám, tak uvidíme. 
A teď Ti řeknu, z čeho mam trauma. Hele já nevim, jestli se to nějak zhoršilo - chodim do sauny dost pravidelně, ale poslední dobou narážim fuuurt na ňáký exhibouše, co tam choděj nahý. Vždycky jsou to chlapi, samozřejmě! Jako promiň, ale chodim do sauny do Holmes Place, kde by jako člověk předpokládal, že budou takový jako seriózní lidi, ne?? Něco jako já, vid´??! No jenže já tam poslední dobou narážim na chlápky, co nejenže nejsou zahalený, nejenže nemaj vůůůbec ale absolutně ani trochu nohy u sebe, ale eště se rozcápnou přímo naproti těm dveřím, abys je jako faaaakt nepřehlídla!!!!! No chtěla bych Tě vidět, jestli by ses tomu pinďourovi vyhnula pohledem! A já se fakt snažim! O to víc, když je tam můj kluk! Ale tyhle týpci by prostě asi nejradši, kdybych si sedla vedla nich s lupou s pečlivě jim to tam zkoumala. Nebo proč by to jako dělali?! A samozřejmě přesně ty, co to dělaj, jsou nejvíc hnusný a asexuální, ble. Jako dovedeš si představit, že by to jako udělala ňáká holka?? Já teda moc ne. Nevim, třeba maj ňákej klub "Uvádíme lidi do rozpaků", pak si vyprávěj historky a hrozně se bavěj... No doufám, že taky čtou Sedmilhářky a trochu se z toho poučej, protože je to teda fakt nechutný!

1 komentářů:

Write komentářů
Anonymní
AUTOR
12. ledna 2016 13:57 delete

A kdy bude o pipinkách?

Odpovědět
avatar