Ježuchové a Ježibáby

úterý, prosince 29, 2015 1 Komentáře A+ a-


Jsou svátky a  my Sedmilhářky si předpisově užíváme. Poctivě dlabem bramborový saláty a kachny a svíčkový a cukroví a pijeme hodně vína. Jdeme příkladem! A něco Vám z toho ukážeme!
.....ale ještě předtim Vás musim varovat, abyste se nikdy nehrnuli do úkolu: Běžte se schovat za dětma a já mezitim zapálim strom, pustim koledy a zazvonim! Potom totiž budete po zbytek večera čelit obvinění typu: Jsou to hezký dárky, ale dala nám je Berenika a ne Ježíšek, VIDĚLJSEMJÍÍÍ!! Nějaký argumenty, že bych tolik dárku ani neutáhla ani nezacálovala jsou uplně mimo a ňákej vděk, že se přes Vánocema strhnu, abych nakoupila a roznesla dárky všem lidem v republice už uplně!! Příšte nic nedělám a pokračuju pouze v konzumaci! (Pokud jim teda do tý doby spíš nenápadně nenaznačim, že Ježíšek neexistuje a ať laskavě už konečně taky navalej ňáký dárky oni, cha!)
Rodinný oběd 26.12. Tu kachnu jsme pekli 14 hodin! Teda můj kluk. Já mu radila z pohovky, co by měl udělat líp. 
Kafíčko v Mama
Aaaa pozor! Naše dary! Malá svíčka za velký prachy. No nekup to! A nedej si to se Sedmilhářkou vzájemně k Vánocům!
A protože jsme děsně inteligentní, budeme i po novém roce hodně číst
A vařit s Ellou! Vegansky!❤️
.....kromě toho jsme dostaly moře dalších věcí. Diorky, abysme byly krásný, lak na nehty od Maca, gramofon - ke kterýmu si musim koupit zesilovač a bedny za desítku, aby fungoval - no prostě krásný dary! Né vážně, děkujeme všem Ježíškům a Vy litujte, že nejsme Vaše manželky, protože samozřejmě nejlepší dárky dáváme my!
A 1.1. Vás tady bude čekat krásný novoroční překvapení!
Mějte se krásně!
Sedmilhářky
1 komentářů:

Write komentářů
29. prosince 2015 18:52 delete

Je videt ze jste si to poradne uzili! A na prekvapebi se vsichni moc tesime!

Odpovědět
avatar