Kurvaaaaaaaafix!!!!!!!!!

úterý, listopadu 17, 2015 1 Komentáře A+ a-

Piko? Herák? Koule? 3 litry vodky? To si klidně všechno můžeš obstarat, neni problém. Máš chvíli zábavu a pak jseš pěkně v prdeli. Ale víš, co bych potřebovala já? POZITIVNÍ ENERGII. Přímo do žíly. Klidně zlatou dávku. MŮŽEŠ MI TO SEHNAT, MARI?! Kde se to dealuje?!

Dobrý no. Tak už mam zase nefunkční telefon. Tentokrát ani ukradenej, ani ztracenej, ani roztřískanej, ale prostě NEFUNKČNÍ. Jednomu dítěti spad na zem. Kurvajs!!! Někomu se to asi bude zdát vtipný, bude řikat: Hahaha, Bereniko, to seš celá ty... nebo: Nojó tak tobě už by ty ajfouny měl dávat apple zadarmo, né?? nebo: No prosimtě a kolikátej telefon to vlastně máš - teda teď už nemáš, hahahaaaa! ..... Ale NENI TO VTIPNÝ. Prostě neni. Moje máma řiká, že neustále utrácim za ajfouny! A ona má pravdu!Hele víš co, ono obecně teď ten život je pěkně votravnej!!! Někdo mě asi zkouší z trpělivosti, ale mě už to nebaví!!!! Já jsem prostě od přírody strašně trpělivá!!! Strašně!!!!!!!! JÁ JSEM NEJTRPĚLIVĚJŠÍ ČLOVĚK POD SLUNCEM!!!! Když mam: Funkční iphone. Hodně práce. A pak prázdniny. Peníze. Dovolenou. A pak zas práci. Koncerty. Přísun čerstvejch ryb. Lednici na víno plnou vína. Slunce. To jsem pak pohodová bioezovego cool žena, co má ty správný světonázory a když její kámošce upadne telefon a roztříská se mu display, tak řekne: Jejky! Nojo, v Indonésii hořej pralesy, to je horší, ne?? Dáme si ještě decinku?
Třeba můj kluk, jo? Můj kluk už přes tejden dře. Naše běžná denní konverzace vypadá asi takhle:
Já: Vůbec tě nechci prudit, jen tak informativně - v kolik tak dneska dorazíš?
P:  Vůbec nevim. Když to půjde dobře, tak v deset.
---------v půl jednáctý----------
Já: Vůbec tě nechci prudit, jen tak informativně - tak co?
P:  Za chvíli vyrážim.
---------o půlnoci---------------
Já: Ahoj!! Tak co?? Dáš si víno?
P:  Ahoj, strašný. Jdu spát, dobrou.


...Tak co na to řikáš, hele? Ještě se divíš, že za chvíli zešílim???!!! Chci lázně se svym klukem a né řešit ňáký píčoviny! Nejhorší na tom je že jsem zjistila, jak mě tyhle píčoviny ovlivňujou! Mohla bych bejt přece uplně v zenu, jíst čočku a meditovat. Ale já se radši pustim strašně nahlas pankáče, co zpívaj hrozně naštvaný texty a řikám si: Já vam tak rozumim! Asi se celá potetuju a půjdu prodávat do nějakýho hipsterskýho bistra. Budu mít modrý vlasy a růžovej život. Budu vydělávat pět padesát, ale odprostim se od materiálních věcí! Když nebudu mít na dovolenou (myslim u moře. v zimě. přes silvestra. u oceánu. na čtyry tejdny), tak si vyjedu stopem do Polska s kámoškama se zelenejma vlasama. A budu šťastná! ...Jenže víš co? Nebudu. Teda budu, protože já jsem šťastná tak nějak od přírody. Jsem optimistka, fakt. Takže mě tím víc rozhází, když jsem nešťastná dýl než jedno odpoledne! Jsem z toho pak rozhozená a ještě víc nešťastná. A je jedno, jestli mam zelený vlasy nebo jestli budu zkoušet Šíleně smutnou princeznu. Ha! Šíleně smutná princezna! Nepotřebuju se už teď vžívat do role, jo?? Fakt díky! Jsem herečka, takže to můžu v pohodě zahrát, až na to dojde!!! Uf. No zkrátka jsem se zacyklila v nějakym divnym období, kdy se mi vůbec nezdá, že by se mi někdy moh vrátit ten můj totálněnapohodu život... No a teď ten cyklus musim něčim rozbít. Ale pokud možno né žádnou násilnou cestou hormonální antikoncepce... Zkus na to do zejtřka přijít, jo? Od toho snad seš moje kámoška, ne??1 komentářů:

Write komentářů
Unknown
AUTOR
7. prosince 2015 13:01 delete

Už na to kámoška přišla nebo chceš poradit?:D

Odpovědět
avatar