Herečky čtěte!!!Ať pak jako matky nejste za krávy...

neděle, listopadu 22, 2015 4 Komentáře A+ a-

Beruuuuňáku, tak já jen pro začátek informuju naše čtenáře, že už je u tebe zase všechno dobrý a zalitý ne sluncem, ale dobrým vínem ( koho zajímá slunce:-)). Já se tak těším, až se taky zaleju. Klidně i něčím tvrdším, než vínem. Klidně hele!
Jak říkala Marta : Až odtrhneme děti od prsu, to se budou naši muži divit, jak se budou muset otáčet.
Mám pro tebe nový poznatky z matčecího života. To jsem skvělá kámoška viď? Já tě na to už připravuju, abys měla pak se svým miminem hladký přistání a nečuměla jak na drát... Jako jsem čuměla já...
Zde jsou:
Začnu největsím průserem.
Paní Hana mi na kosmetice řekla, že mám suchou pleť a to způsobuje ty drobný vrásky na čele... Já asi blbě slyšela ne??? Nejdřív jsem si myslela, že řekla vlásky, že URČITĚ řekla vlásky. Takový ty malý, co rostou na okraji čela. Jenže to by její věta vůbec nedávala smysl. Takže hlubokej nádech a výdech. Nejspíš jsem slyšela asi dobře. Sbohem, můj ksichte dítěte. Sbohem, má pleti připomínající novorozenecký půlky. Sbohem, kašlání na obličej, protože jsem mladá a nepotřebuju to.
Je to tak,začínám vypadat jak krepák... Takže z kosmetiky odcházím s batohem plným krémů!!!

No a když jsem jela z tý kosmetiky a psala esemesku, tak víš, jak se ti na iPhonu objeví vždycky obrázky a smajlíci, který používáš nejčastějc? Tak já tam vždycky měla na prvních místech smích, skleničku vína, kankánový tanečnice a tak. Tyto obrázky byly vyšťouchnutý obrázkama s dětskou hlavou s jedním vlasem, hovínkem a lahví s mlíkem.

Další velká poučka!! Nechť si jí každá herečka vezme k srdci!!
Nikdy nechoď na kamerovky po plavání s kojencem!!!!!!!
Za 1) Budeš vypadat jak zmoklej salát, protože ty mokrý vlasy ti prostě nestačí uschnout. Vím to! Dala jsem si klimošku v autě na 30 a zkoušela se s ní vyfénovat cestou tam. Bez úspěchu.
Za 2) Až tam potkáš mladší, zářivější, vyžehlenou, nejkrásnější kolegyni, budeš už totálně v prdeli a můžeš jen tiše doufat, aby se tě nezeptali, jestli jdeš na tu roli, co původně měla hrát Bohdalka, než to odmítla.
A za 3) Přešaltovat se z konverzace s matkama o tom, kolikrát a co jejich děti žerou, na rozebírání role s režisérem, to máš co dělat, abys upřostřed dialogu třeba nevykřikla samovolně slovo Přesnídavka.
Ale kdoví, třeba jsem byla roztomile roztrzitá a čišelo ze mě: prosím vás, dejte tý chudince tu roli nebo se fakt oběsí na chrastítku.

A když jsem po šíleným dnu padla do postele, padl mi zrak na noční stolek. Ležely tam papírový kapesníky. Ty má na nočním stolku snad každej žejo... Na tom není nic divnýho. Rozdíl je v tom, co s nima utíráš. To tě totiž nemilosrdně zařadí přesně do tý kategorie, do který opravdu patříš. Ať chceš nebo ne...
A co s nima utíram já???
...právě, že už jen děstský zvratky...Takže Amen podruhý...
PS: Sledujte nás na Instagramu. Béra tam ukazuje podprdy!!

4 komentářů

Write komentářů
es
AUTOR
25. listopadu 2015 10:18 delete

Dobře to tady rozjíždíte. Nové stránky jsou super.

Odpovědět
avatar
25. listopadu 2015 12:44 delete

Děkujeme,máme radost,že jsme se po dlouhý době dokopaly k posunu:-)

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
2. prosince 2015 20:34 delete

Čau holky - moc chválím Váš blog. Dnes jsem měla náročný den a fakt jsem se těšila až přijdu domů, dám si to víno, co se mi tam od rána chladí a k tomu si začnu číst Vaše postřehy, protože mi mluvíte z duše... Jen tak dál!! Lenka

Odpovědět
avatar
3. prosince 2015 21:11 delete

Ahoj Lenko,ja jsem na tom dneska úplně stejně a už do sebe leju Aperol:-)
A o to větší mi udělala radost tvoje pochvala!Krásnej večer s naším blogem i bez něho!!!

Odpovědět
avatar