Tuhle cenu letos vyhraju tiřikám!!!!!!

úterý, listopadu 10, 2015 4 Komentáře A+ a-

Ahoj Bereniko, jež mi dáš vždycky za pravdu, i když jí nemám, ale takový jsou sedmilhářčí pravidla...
Trochu jsme se navzájem přestaly chválit, to je fakt. Ale přece nemůžem našim čtenářům psát neustále příspěvky o tom, jak jsme nejlepší!!! Že ty nejlíp zpíváš a hraješ a máš nejhezčí prsa a mikádo. A já nejlíp kojím, vaničkuju, šátkuju, čepičkuju, ponožtičkuju, kapesníčkuju, plínkuju, kočárkuju,kašičkuju a všechno ostatní co se KUJE. To je totiž takovej spešl výraz! Když se chceš v dětským centru na plavaní kojenců blejsknout a dokázat jim, že tam rozhodně patříš tělem i duší, že ses mezi ně jen tak náhodou nezatoulala, když si šla v sobotu nad ránem z Lucerny nebo že fakt nejseš ničí patnáctiletá ségra, tak neustále za všechny činnosti přidáváš příponu KUJU.
To tě okamžitem katapultuje do první ligy a Zlatá plína 2015 je tvoje.
No...to jen taková malá odbočka...
Než jsem teď začala psát, zavřela jsem oči a vzpomínala na to, co jsme spolu my dvě už zažily...A že některý chvíle a situace jsou nezapomenutelný...
Třeba jak ses v Paříží schovávala pod peřinou před panem domácím. Lehla sis na placato pod peřinu, aby neodhalil, že ses vykašlala na fráninu a chrápeš do oběda.
Nebo jak jsme nad ránem seděli u Olbrama a já chytla hysterickej záchvat pláče nad Ukrajincem, kterej neměl prachy a já mu chtěla věnovat všechen svůj majetek.
Nebo jak jsme se spolu koupaly ve vaně, do který jsme zapomněly dát špunt a vůbec jsme si nevšimly, že po pěti minutách tam sedíme na suchu.
Nebo jak jsme pro naše kluky natáčely klip Luštěla revival.
Jak jsme spolu letěly do New Yorku a byli u Miloše Formana na návštěvě.
Jak jsme byly v L.A. a zažily nezapomenutelný tři mejdany u Petra, kterej náááhodou bydlel vedle Justina Biebera.
Jak jsme v Seattlu málem rozmlátili piáno a zbořili jim hotelovou lobby, protože nás Emil učil písničku Rozčvaňhaný cigáro mám na dně tašky.
Jak si mi na svatbu upletla copánek,půjčila mi hřebínek do vlasů a já ti ho zlomila.
Takže prosím tě, já ti samozřejmě budu vždycky odpovídat na zprávy typu:
Která peněženka:modrá,žlutá nebo oranžová
Bože,zase jsem nechala na kosmetice pět litrů za krémy.

A ty mi slib, že budeš omdlívat úžasem nad každou fotkou mýho malýho buřta:
Buřt v plavkách
Buřt v nosítku
Buřt jen tak
Buřt zase jen tak

PS:Choreografie pozdravu na kojeneckým cvičení je, že stojíme v kroužku a říkáme:
Dobrý den,dobrý den,
To je ale krásný den(zde si povšimni absolutního rýmu)
Dobrý den,dobrý den 
Dneska si to užijem(druhá sloka je nejvíc kreativní)
Až ti to předvedu....teprve potom můžeš umřít...dík.

4 komentářů

Write komentářů
Anonymní
AUTOR
11. listopadu 2015 0:41 delete

Ha a u nás na šestce je poslední sloka "dneska zlobit nebudem"! To je stejně zajímavý kam až ty geografický rozdíly sahaj. Jinak moc ráda vás čtu holky! A nejen proto, že mám doma jen o něco staršího burta jak marika a ne jen proto, že je na m. celý naše město rodný havlickobrodský pyšný a nejen proto, ze sme spolu chodily na gymnastiku a maricka je jediná holčička, kterou si z fronty na bradla vybavuju ! Ne, hlavně proto, že píšete super! těším se zase na úterý :) Aneta

Odpovědět
avatar
25. listopadu 2015 12:48 delete

Jeee,děkujem za poklonu.Nevim teda jestli jsem nebyla ve frontě na bradla zapamatovatelná spíš díky smrti v očích.Strasně jsem se jich totiž bála.Já na gymnastiku vůbec chodila jen kvůli tomu,abych dostala ten lesklej drez:-)

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
16. prosince 2015 6:24 delete

My v Ostravě v plavání máme ještě mezihru: Nožky máme na kopání a ručičky na plavání, dobrý den, dobrý den, dneska zlobit nebudem. Bohužel jako správný tatínek neříkám Dobrý den, dobrý den, ale dobrý den, kozy ven - naštěstí to přes kopání harantů do vody ty maminky neslyší :) Váš fanoušek tatínek Lukáš z Ostravy

Odpovědět
avatar
Anonymní
AUTOR
2. března 2018 15:39 delete

Jee,ja bych chtela videt Lustela revival, protoze uz jen ten original byl dost smrtici:-D Marketa

Odpovědět
avatar