Za tohle mě jednou zabije...

úterý, října 27, 2015 0 Komentáře A+ a-

Beru?? Čau, jsi tam?
Jsem se ti chtěla svěřit, jak ten čas strasně letí... Jooo, já vím, že to všichni vědí,vůbec to není téma hodno příspěvku, ale co mám dělat.
Jsem z toho celá rozhozená, že mi Dítě roste před očima. 
Roste jak můj účet v divadelním baru (teda kdysi).
Jak ego Leoše Mareše.
Jak moje odrosty, co mám na hlavě.(ne počkej,ty jsou o týden starší)
Je to hrozně nefér, protože vždycky když si chci nějakej moment mazlit donekonečna, tak to letí strašně rychle, ale když jsem včera zahučela ze schodu a natřískala si páteř a loket, čas se zastavil a já padala na ty záda snad sto let. Takovýhle chvíle, ty se klidně protáhnou, žejo... ty co bolej a měly by bejt hned v tahu... Já jsem v tom pádu visela snad hodinu a řikala si:,,No tak už proboha spadni a vyraz si ten dech!!!
No a ani jsem se nestačila rozkoukat a z mýho malýho chlapečka se stává jeho tatínek v kapesním vydání.
Třeba shodil na zem ovladač od televize (neeee, nepouštím v jeho přítomnosti televizi a prosím všechny biomatky, aby odložily to kamení, kterým se mě už chystaly ukamenovat ) a zatvářil se úúúplně jako jeho otec, když mi tajně sežere krevetový chipsy.
Další věc. Začaly mu smrdět ty jeho malý nožičky, což je znamení, že se z něj stává chlap. To mě zasáhlo hodně.
Pak taky začal spotřebovávat jednou tolik krému na zadek. Což asi poukazuje na vzrůstající rozlohu zadnice. V porodnici jsem davála na prst hrááášíček krémíku. Teď vypláznu málem půlku tuby a jsem  ráda, že zbyde na zítra...
A dneska jsem to završila a koupila mu jeho první plaveckou výbavu.Dávaj k ní i šutr na krk,kdyby matka měla krizi:-P

Proč si pořád přejeme,aby už TO bylo a když TO je, tak aby už bylo NĚCO jinýho??Vždycky jsem se strašně těšila na dovolenou,pak z dovolený domů a po návratu bych se zase nejradši vrátila k moři. Ale s Dítětem to jde jen jedním směrem. Tam a zpátky už ne. Až mu bude 18, bude sice spát celou noc,nechá mě číst si knížku, ale už si ho nepochovám a nebudu mu moct každej den čuchat k těm nožičkách, co už trošku smrděj, ale zatím miminkovsky:-)
Takže od zítřka si tě budu užívat každá minuto!!
A ty taky Beruno!
A vy taky Sedmilhářkofilové!

PS:Sledujte náš instagram,možná se tam můj malej lachtan objeví:-)...možná...
PPS: Za tenhle příspěvek si mě jednou ugriluje k nedělnímu obědu...