Moje díra mezi nohama

úterý, října 20, 2015 2 Komentáře A+ a-

.....Neexistuje! A o tom budu dneska psát.
Hele, Maru, ten tvůj minulej příspěvek mě fakt dojal. Krásný. Doufám, že ses od minulýho tejdne naučila svíčkovou a brzo mě na ni pozveš!

A teď. Jogínka Beruna. Minule, když jsem si dělala kurzy na lektorku jógy, tak se mi to ňák vymklo/přestalo mě to bavit/přestala jsem mít čas.... No a taky jsem se vyděsila!! Že mezi těma jogínama, co se jednou za měsíc scházej čtyři dny za sebou a dělaj Ooooommm jsem jediná, ze který táhne! Občas. V neděli ráno no! A občas i v sobotu. ....Že najednou neumim mluvit ani komunikovat! Myslela jsem, že TOHLE se mi jako fakt stát nemůže. Jsem herečka, ne?? Umim improvizovat a nic mě nerozhodí! Haha. Ha. Tak si to zkus, jo? Naučit někoho kdo neumí (nebo dělá, že neumí, protože je na kurzech na lektora jógy a je samozřejmě SUPRJOGÍN) pozdrav slunci, aniž bys mu předcvičovala a řikala ,,Noo a teď udělej tohle, koukej! Normálně se vohni takhle, potom předkloň...noo super. A teď takle". No tak to bylo prostě nad mý zenový síly!
Ale zeptala jsem se, jestli si to můžu teď dodělat, když jsem to minule vzdala a oni řekli, že jo, takže je to tady znova. Ale tentokrát jsem v klidu, řikám si, že žádná lektorka ve finále bejt nemusim a že to prostě dělám hlavně kvůli sobě.
Jenže protože nejsem nejvíc vyzenovanej jogín na zeměkouli, co se živí pránou, tak se samozřejmě koukám na to, jestli má tadyta holka hezčí tepláky než já a jestli má menší nebo větší zadek!


Takže tady Ti dělám seznam věcí, který se mi děsně líběj na ostatních holkách a nikdy je mít nebudu:

1. Díra mezi nohama
No. Né ta díra, jak jí maj všechny holky. Ale taková ta mezi stehnama. Taková ta, jak skrz ní prochází slunce, když se fotíš v bikinách při západě na Maledivách. Taková ta, jak ji maj modelky. A když  máš kraťasy, tak ti z nich koukaj takový rovný dlouhý špejle, ketrý se o sebe netřou!

2. Malý prsa
Jedna z nejvíc sexy věcí, který mě rozptylujou jsou malý prsa bez podprsenky. V bílym tílku. V dešti. Já vůbec nemam bisexuální sklony, ale tohle mi přijde uplně nejvíc. Ježiš, já kdybych neměla velký prsa, tak vůbec nevim, co je to podprsenka!! Jako chápeš - šaty s holejma zádama a žádná starost, co se děje vepředu?!?! Chápeš no. Nebo si vzpomeň, jaký to bylo před otěhotněnim!

3. Vypracovaný nohy
Tyvogo. Tak na to jsem vždycky koukala jak u vytržení. Chodila jsem tancovat do Duncan centra a učila nás holka, která byla vysoká, hubená, vypadala jak indiánka a měla ty prostě uplně nááádherný vysvalený nohy. Takový to, jak když udělá jeden pohyb, tak uplně vidíš, jak spolu ty svaly komunikujou. A ty na to koukáš a řikáš si, kolik hodin bys musela strávit cvičenim, abys měla taky takový nohy a jak dlouho by to trvalo...a jdeš si radši dát dort.

4. Dlouhý rovný hustý vlasy
Já nevim, potřebuje tohle ňákej komentář? ...Spíš ne, žejo, Terezo Voříšková?!

5. Malý hubeňounký holky, co ani po porodu nemaj ani kilo navíc
Tak třeba taky tolik nepřiberu, viď, to se uvidí.

...No zkrátka, mám se ráda, miluju svoje prsa a boky v upnutejch šatek (nesnášim svý vlnitý vlasy a taky uplně nezbožňuju svý stehna), ale prostě jinak jsem uplně spokojená. Ale těchdle 5 bodů na holčičim těle mě nikdy nepřestane fascinovat.

2 komentářů

Write komentářů
13. července 2016 13:49 delete

:D Takže ta díra jak jí chlapy na "čundrech" měří ...na kolik prstů :))))

Odpovědět
avatar