Miley Cyrus! Sex! Krev! Háemko!

úterý, září 08, 2015 0 Komentáře A+ a-

Zkoušim, jak ovlivní čtenost údernej titulek!
No díkybohu jsme to už dohnaly, Mari, tu absenci našeho vídání se! Myslim, že MiniPí už mě taky miluje! (Tos to fakt nemohla zařídit tak, aby vypadal aspoň trošku jako MiniEm?? Zrovna Ty? Já doufám, že mně se to povede. Až budu čekat mimino, tak si budu furt prohlížet svoje fotky a koukat se na videa, kde jsem. To se na tý podobě musí podepsat, ne??!!

No. Tak zaprvé. Je samozřejmě uplně skvělý, že máš novej kabát a to ti naprosto chválim! Jen jedna věc: Byla jsem teď s mojí Terezou na MBPFW. A protože nejen s Tebou, ale i s ní jsem odbornice NA VŠECHNO (s ní dokonce dýl než s Tebou, jo!), tak jsem strašně filozofovaly. A protože jsme byly na módních přehlídkách a ještě k tomu V.I.P. a MTV a MHD, tak samozřejmě hlavně o módě. A dospěly jsme k tomu, že: oděvní řetězce jsou OUT! Jsme zastánkyně takzvaný POMALÝ MÓDY. To znamená: radši si koupim dražší kousek oblečení, co je z dobrýho materiálu a vydrží mi deset let, než nějakej kompromis za menší peníze, kterej musim po roce vyměnit! (Ve finále to totiž vyjde i levnějc!) Řeknu Ti, v čem to vězí. Víš, kdo šije ty hadry do těchdle populárních hadráren? A za jakejch podmínek?? Hele, teď jsme všichni nejvíc posedlí farmářskejma potravinama, zdravejma slepičkama a kravičkama, podporou domácího trhu a kvalitních produktů, ale ono je to s tou módou to samý! Chudinky bangladéšský děti se píchaj jehlou do prstíků, aby nám ušily oblečky, který my za rok stejně nenosíme a lifrujeme je uprchlíkům do Bělý, který je už ani nechtěj, protože jsou stejně jako zbytek světa ZAHLCENÝ HADRAMA! Nehledě na to, že mi věř, že v takovym množství, v jakým se vyrábí tohle oblečení se opravdu až tak nehledí na všemožný kontroly materiálu a kde to potom my nosíme?? Přímo na těle!
Shrnuto a podtrženo: Radši párkrát za rok nějakej drahej kousek do šatníku a zbytek v sekáčích, než celej rok v řetězcích a po roce čau. To jsme ale narazily na další problém a tím jsou sekáče v ČR. Ale o tom snad jindy.
Jo a ještě jedna věc - fakt to neznamená, že už nikdy nevkročim do žádnýho normálního obchodu a nekoupim si triko za tři kila. Jen o tom ale budu vždycky přemejšlet...A tohle teď asi frčí, jo?!


A nejlepší přehlídka - Jakub Polanka!

A teď. Let's play your game!

Zeptala bych se svý třídní ze třetí třídy, jestli byla fakt taková píča, nebo to její chování mělo ňákej smysl.

Babičky, jestli ji už opravdu nezajímá, kde se vzala, kdo ji dal do toho děcáku v Budapešti a jestli to pátrání po vlastnim osudu nevzdala moc brzo.

Ségry, kolik drog vyzkoušela a kolik litrů alkoholu vypila ve svym bouřlivym období.

Mámy: Jakej je opravdovej a pravdivej důvod toho, že se nedokážeš bavit s mym otcem ani po dvaceti letech od rozvodu?

Táty: Jakej je opravdovej a pravdivej důvod toho, že se nedokážeš bavit s mojí matkou ani po dvaceti letech od rozvodu?

Vším, co jsem si před tejdnem vyčesala z hlavy a spláchla do záchoda: Fakt vám to stálo za to??

Mýho kluka, jestli si myslí, že se dá nějak zařídit, abys s někym zestárnul a miloval ho naplno do konce života a až za hrob a nemiloval přitom nikoho jinýho?

Všech výše tázených na to samý. Kromě mý třídní. A vší. Jejich názor mě totiž fakt nezajímá.

Znova mýho kluka, proč mě opravdu nedokáže nikdy u televize masírovat dýl než pět minut?!

Tebe: Chtěla bys dostat Českýho lva??

Ještě Tebe: Chtěla bys, abych já dostala Českýho lva???

Týny: Je to super nás kreslit a spolupracovat s náma, nebo je to občas fakt pruda?

To je dobrá hra. Je skvělý se takhle ptát, hele! Jen to má jedinej háček.... Nejsem si jistá, že bych chtěla odpovídat...