Slíbený report odpočinku na chaloupce...a jak to nakonec dopadlo?

úterý, srpna 04, 2015 0 Komentáře A+ a-

Tak pro začátek musím říct,že celá tvoje londýnská anabáze mě dost bavila sledovat.Trošku mě mrzelo,že jsem nemohla jet s tebou,sedět celý dny v tý restauraci,kde si pracovala a objednávat si ty nejtěžší jídla a pití na přípravu:-)Noční můrou všech lidí,co dělaj za barem,je prej laté a kapučíno a všechny tyhle kafata na sto způsobů a s tisíce druhama pěn.
Pak bych si možná šla trochu ublinknout na toalety,abys to tam musela jít malinko poklidit.Jooooo,promiiiiiň,já vím,že jsem teď strašně škodolibá,ale nemůžu odolat představě vidět tě aspoň jednou v životě mejt hajz:-)
(Možná poprosím naší Sedmilhářku Týnu,aby mi to aspoň nakreslila:-))
Dobřeeee,dobře už končim,už budu hodná.A abys nebrečela,až to budeš číst,tak slibuju,že bych ti dávala fakt velký dýška,jo?
Teď k tý chalupě, ze který jsem chtěla napsat vyzenovanej článek.Jak jsem si plánovala,že si tam odpočinu a třeba lehnu na deku.
HáááááááHáááááááááá!!!!!
Bylo tam asi 769 dětí,řvoucích,nezvladatelnejch,furt chtěli jen žrát,dělat bordel,takže 24 hodin denně po nich byl plnej dřez špinavýho nádobí.Teď je musíš furt mazat nebo se spalej a budou řvát jěště 10x víc,pak jeden švihne druhýho kopřivou,rozerve mu plavky,praští židlí,všechny maj vši,takže je zaručeně mám už i já.A předsevzetí,že na chalupě nebudou používat iPad???Tak s tím se jdu vlastnoručně zahrabat,protože po pár hodinách koncentrovanýho chaosu fakt děkuješ Bohu,že seslal Jobse,kterej nám ty děti aspoň na chvíli zabaví.
A ze všeho ti už šplouchá na maják.Teda nešplouchá.Cáká,leje až je ten maják úplně zaplavenej.Dopadla jsem tak,že když jsem si šla do lednice pro jogurt,málem jsem místo toho sežrala konzervu s kočičím žrádlem....Divíš se teď,co dělá žrádlo pro kočku v lednici??Nic...to neřeš.
Divíte se ještě někdo,proč nemůžu psát na Sedmilhářky typy,jakejma krémama se v létě patlám,jakou mám nejradši zmrzlindu a co jsou nejvíc cool šatičky na hudební festivaly??Asi ne...

Ale,protože jsem superžena (po tomhle létě už fakt jsem),supermanželka,supermatka,tak budu ještě k tomu superherečka.Chystám se na hrát na Vyšehradě.To je co??To jsem hustá!!Takže vás všechny,kdo čtete náš blog (Beruna už to viděla) zvu,abyste se přišli podívat na moje první poporodní křepčení na jevišti!
13. a 14.8. HOVORY O ŠTĚSTÍ MEZI ČTYŘMA OČIMA
http://www.studiodva.cz/hovory-o-stesti-mezi-ctyrma-ocima-2/hovory-o-stesti/

Jupíííí!!!!

PS:Tuníme Instagram,tak tam můžete sledovat naše Sedmilhářčí požitky.(Já jsem totiž po 150ti letech objevila co to dělá).
PPS:Novej pozdrav:Tak s pánem Jobsem!