Politická situace v Grónsku

úterý, srpna 25, 2015 2 Komentáře A+ a-

Jo počkej...o tom jsem vlastně psát neměla!!
Takže na úvod: TO MI CHCEŠ JAKO ŘÍCT, ŽE AŽ BUDU MÍT MIMINO, TAK MI BUDE PŘIPADAT JAKO ODPOČINEK TO, ŽE DŘU?!! (Víš jak je ta naše práce namáhavá, jo?!)
Čéče, normálně nemam inspiraci. Sedim v Loving Hut, naše Týna mi píše: Děleeeeej ty vogo nemam co kreslit!! (nee ona je hrozně hodná a psychicky mě podporuje)... Ale já jsem ňáká zaseknutá. 
Víš vůbec, jak dlouho jsme se neviděly?? Od července, jo! To je podle mě dost dlouhá doba! Chodí už tvoje dítě a umí napsat moje jméno?? Víš co, těš se, až bude v pubertě! To je uplná bomba!
Kromě toho, že děti mýho kluka jsou skvělý a roztomilý a chytrý a hodný, tak jsou to taky pěkný teroristi!! Vobčas. Těš se, fakt! Až budeš nesnesitelně trapná. Až nebudeš moct říct žádnej vtip, protože jim vadí, když si z nich děláš srandu! (Jako to, že ty neustále posloucháš, že jsi ZLÁ, že jim něco zakazuješ a odpíráš...to, že když jste společně na člunu, tak první do vody letíš TY, protože to je největší řachanda....to je všechno legitimní a povolený). Občas bych si s těma dětma nejradši vyměnila mozek. Aby viděly mýma očima. A já zas jejich. Hele neexistuje někde v zákoně paragraf, že když dojdou do puberty děti, se kterýma skoro žiješ a nejsou přitom tvoje, tak můžeš odjet na tři roky na dovolenou s kámoškama a tvůj kluk ti to musí uhradit?? Asi né co. Nojo, život neni vždycky peříčko, kdybys to nevěděla! A smiř se s tim, že od určitýho věku bude mít tvý dítě svoji hlavu!! A to dost paličatou. V mym případě bude ta hlava tak paličatá, že kdyby s ní to dítě třískalo půl hodiny o zeď, tak si ji nerozbije. Ale asi mu radši nebudu řikat, že to má vyzkoušet.... Od určitýho věku je totiž jakejkoliv zákaz výzva pro to udělat přesnej opak, jakákoliv rada trochu pruda, jakákoliv výtka prostor pro tisíc argumentů a jakákoliv prosba odrážecí můstek pro magické slůvko "počkej". Kolikrát já jsem to svý mámě řekla! Uplně si to pamatuju. ,,Umyj nádobí prosim" -,,Jojo, počkej". Vynesla bys prosím koš?" -,,Joo ale počkej chvilku". ,,Už vypni ten počítač, jo?" -,,POČKEJ, jenom tadyto dohraju!" Nedej bože, když zvýšíš hlas, že na nic čekat nebudeš! PROTOŽE JSME PŘECE ŘEKLI, ŽE TO UDĚLÁME ŽEJO ALE TAK NEMUSÍME PŘECE HNED A VOKAMŽITĚ, PROTOŽE NEJSME ŽÁDNÝ SLUHOVÉ!! Takže Berůša čeká, čeká a ......čeká. Udělá si manikůru, vypleje záhon, upeče bábovku, dojde si ke kadeřnici, natočí film, odjede na prázdniny, vrátí se z prázdnin, porodí dítě, jde s nim první den do školy, porodí další, jde si pro Oscara.... Joo a pak už se to nádobí vlastně mejt nemusí, protože si mezitim pořídila dům na Bahamách a tam má sluhu.
No. Myslim, že na tři roky asi odjet nemůžu, ale budu to praktikovat jinak. Jakmile se dostanu do role "macechy" (fakt mi tak řikaj!! Když provokujou!!), trapnýho dospěláka, prudérní Berůši, dám si nohy nahoru (jako pomyslně! Né třeba v tramvaji nebo na snowboardu), usměju se a pomyslim si: Vlny. Palmy. Písek. Lehátko.... A pak se otočim a pujdu se strašně zlejt!


P.S. A čekujte náš Instagram! Protože je strašně zajímavej!! https://instagram.com/sedmilharky/
2 komentářů

Write komentářů
27. srpna 2015 15:48 delete

To je super blog, sama se divím, že tu nejsou žádné komentáře!

Odpovědět
avatar
2. září 2015 11:45 delete

Děkujem:-)
Budem rádi,když budete klidně komentovat dál!

Odpovědět
avatar