Počůrat se není dobrý nikde....ale na jevišti už vůbec ne...

úterý, srpna 18, 2015 2 Komentáře A+ a-

No čaaaau,tak pr(o)sim tě.
Moje první poporodní představení byla docela noční můra.V hlavě úplný duto.Ono když dva měsíce jenom počítáš ty tříhodinový intervaly mezi kojením a řešíš jaký prso máš Dítěti zrovna dát (a věř mi-i když máš ty prsa jenom dvě,je to docela alchymie),tak je to přistání na divadelní prkna docela tvrdý.
V noci jsem se budila s představou,že hraju jak o život,zatím co Dítě umírá steskem po matce a kdyby to umělo volá na sociálku,ať mě okamžitě zabásnou.
Že umírám vyčerpáním po pěti větách na jevišti,protože dva měsíce žeru za dva (to se prej MUSÍ-bylo to na emiminu.cz) a připadám si jak po třech infarktech, jenom když jdu do schodů.
Že mám monolog,během kterýho mi nekontrolovatelně střiká mlíko a já ve snaze nezasáhnout svoje kolegy,zleju aspoň dekoraci.Diváci v první řadě ochutnaj taky....
Že až skočim na Filipovi Blažkovi na záda,převážej mě moje nový čtyřky dopředu a skončim na čumáku.

Že si možná ukrupnu do kostýmu,protože ty svaly co zadržujou moč už taky nejsou co bejvaly.
No to už možná trochu přeháním...
No a jak myslíš,že to dopadlo??
Ach...teď se asi trošku dojmu.Můžu?Dík.
Krásně.Všichni mě přivítali.Strašně mě to bavilo,řekla jsem všechno,nespadla,nikoho nezcákala a nepočůrala se.Fakt mi hrozně chybělo hrát,nalíčit se před představením,bejt zpocená po představení,(kojení o pauze je sice novinka,ale taky příjemná).Po dlouhý době mě moje práce zase naplňovala radostí!
A víš,co je taky dost změna??Jak jsem se vždycky celej den válela doma a měla jsem problém si jít i vyčistit zuby jo???A pak jsem se celá ,,strááášně unavená´´ odšourala do divadla.
Tak teď se celej den těšim na to,až si na tom jevišti ODPOČINU!!!

PS:Taky jsem si říkala,že už konečně napíšu o tom,čím si mažu obličej,nohy,pravou půlku zadku a levý oční víčko!!!Nebo to napiš ty,protože to přece v létě musí napsat každá blogerka,i kdyby měla blog třeba o politický situaci v Grónsku,že jo!!!!
Tak snad příště.


2 komentářů

Write komentářů
es
AUTOR
19. srpna 2015 9:21 delete

mně poradila kamarádka, ať si dávám náramek na tu ruku, kdy jsem naposledy kojila. Ale kolikrát se mi stejně stane, že dám omylem dvakrát z toho samého, a pak to druhé mám jak šutr. Libovka.

Odpovědět
avatar
20. srpna 2015 13:35 delete

Tohle znam dost duverne:-)
Naramek jo???To zni dobre-parada spojena s kojenim,do toho jdu!!:-)

Odpovědět
avatar