Nemam fotku!!

úterý, června 09, 2015 0 Komentáře A+ a-

Ahoj, moje drahá Mariko!  Nechť Tvé dítě krásně roste a chová se tak, aby z něj vyrostl pokračovatel Sedmilhářek!

Chci Ti jen napsat, jak se mam. U Tebe je to asi jasný. To objevování mateřskýho světa musí bejt úžasný. Těšim se, až to budu taky zažívat a zároveň jsem ráda, že to ještě neni, chichi.

Bohužel, když má člověk spokojený období, tak je to trochu trapný. A taky nuda. Když tady píšu o svejch průserech, všem nadávám a zamejšlim se nad tim, jestli vážně náhodou nejsem uplná kráva, bejvá to asi zábavnější. Navíc... mě taky baví číst si o cizim neštěstí. A k tomu všemu jsem mistryně Český republiky v přehánění, tim pádem moje už tak bezva historky vždycky chytnou ten správnej říz.

Tak za prvé. Miluju náš byt, miluju Vinohrady, miluju Žižkov a miluju člověka, se kterým to bydlení sdílím. I když se mi neustále posmívá a prohlašuje, že je jsem nejsrandovnější člověk na světe, řiká mi zajdo (!!!) a když se snažim v Římě najít nějaký místo, kam ho chci dovléct a přesvědčuju ho o tom, že mam skvělej orientační smysl, pronáší věty typu: S Berůšou do horoucích pekel. (A taky mě začal třískat! Víš, jak se ho Meduna vždycky ptá: ,,A řežeš jí? Já bych jí řezal!" No, tak to dělá. Minimálně třikrát za den mě plácne přes zadek a to i na veřejnosti!!)
Dál zbožňuju, když prší a bubnuje nám to tady do toho zkosenýho okna a střechy a já si připadám jako na chalupě. Okamžitě mám chuť popadnout knihu a uvařit si čaj a zalézt do postele. Víš, jakej jsem úchyl na hudbu a nedovedu si představit snídani bez Radia 1. Ale když prší, já všechno vypínám a poslouchám. Je to nádhera!

Tak. A teď Ti chci říct, co budeme dělat o prázdninách. Budeme na chalupě a budeme si vařit a péct bábovky! A budeme na dece s Tvým dítětem a naši kluci nám budou nosit zmrzlinu a večer nám upečou kachnu! A pak budeme hrát Světový film a pít víno! A chodit na houby. A jezdit na Stodolec. A pak budeme složitě přivazovat ten obrovskej nafukovací (a nafouklej!) člun na střechu auta a modlit se, aby neodletěl. No a taky... Pozor. POJEDEME DO VARŮ. Fakt! Takže moje pokrytectví, o kterym jsem Ti jednou psala, se naplno projeví. Ale co můžu dělat, když tam mam film? V soutěži?? Co můžu dělat, když mě tam PROSTĚ ZVOU??!! Zkrátka si musim říct: Ach, no dobrá. Holt se tam po tý kolonádě projdu, holt si v tý Bokovce dám víno a holt se budu opět snažit dostat do Bechera, protože to zase určitě nebudu mít na akrediteci!!! Berenika Kohoutová - hvězda filmů, o kterých nikdo ani neví, že byly v kině. Hele, abych Cestě do Říma nekřivdila - podle mě to bude nádhernej film, už teď se o něm dost píše a já mu přeju, aby všechno vyhrál a vidělo ho co nejvíc lidí. Přece jenom...mam tam hlavní ženskou roli.... Dohromady to dělaloo...počkej...jo, asi osum natáčecích dní!
A víš, co je ABSOLUTNÍ PRŮSER??? Kryje se to s Mighty!!!!!!!!!!! Je to strašný. Strašný neštěstí. A opravdu, kdybych neměla ve Varech film, kterej tam poprvé uvidim, jedu na Mighty. Uplně vážně a bez humoru. Ale co můžu dělat žejo??!!

A teď Ti řeknu vtip roku. Prosim Tě, jedu tenhle týden se svým klukem a jeho dvěma syny na výlet. To by ještě bylo celkem obvyklý a normální. Až na to, že je to výlet rodičů a dětí školy, kam F. chodí! Tři dny! Budu tam trávit tři dny s maminkama a tatínkama, uuuu!!! Mam jasnej plán. Pít hodně alkoholu a naučit je hrát Městečko Palermo.... A vstávat nejpozdějc ze všech, protože mě tam nebudou budit žádný MOJE děti. A pak budu demonstrativně sedět ve společenské místnosti s knihou a špuntama do uší. No. Takže to samozřejmě dopadně úplně jinak, všichni budou děsně sympatický a možná si pak založim s nějakou maminkou společnej blog. A s nějakym tatínkem pojedu na cestu kolem světa. Pak se nás budou ptát, jak jsme se dali dohromady, my se na sebe zamilovaně podíváme a pobaveně řekneme: ,,Jóóó, to tehdy na takovým školním výletě..." Néé kecám.

Prosimtě musim končit. Jdu si na poštu vyzvednout víš co? No ani se neptej. Mentruační kalíšek! (P. si myslí, že teď budu každej měsíc chodit s kýblem mezi nohama). No nic.

P.S. Byla jsem strašně dobročinná a prodávala svoje supermódní boty na bazaru Emmy!

P.P.S. Všichni si je prohlíželi, ale nikdo si je nekoupil.