Ještě chvíli mi povídej o mateřství a půjdu si dát trojitýho džejmsna

sobota, června 13, 2015 0 Komentáře A+ a-

Uuuch, Maru. Podle mě si dojala všechny naše čtenáře, kterejch je strašně moc samozřejmě! A mě taky❤️. Jo a prosim tě, s tim cédéčkem bys měla něco dělat jo, já nevim tak existujou různý přípravky na podporu růstu vlasů a tak....chachaaa
Prosim tě. Jestli jsem se po tvym příspěvku rozkojila, tak mi věř, že opravdu jen na pár hodin. Četla jsem ho totiž v autě, kterým jsem jela s P. a dětma na ten školní víkend, jak jsem Ti psala. CHCÍPÁM!!! Chci domů a čumět do zdi V TICHU a nevidět minimálně tři dny žádný děti! Aspoň ty cizí!! Ležim tu v Krkonoších  v posteli a barák se otřásá v základech, ty vole podle mě za chvíli fakt spadne. A můj kluk je teda taky celkem unaveňounkej. 

A teď. Co tady absolvuju:
Seznámila jsem se s asi tak třiceti rodičema (kdo kdy vymyslel tu debilitu se jménama?? Proč se všichni lidi nemůžou jmenovat stejně?!....kromě mě)
Všichni ty lidi tady maj děti! Samozřejmě. Děti, co spolu choděj do stejný třídy. 
Některý ty lidi maj ale ještě další děti! Jejich sourozence. 
Já ne. Já mam jen dvě děti mýho kluka. 
Jo a pak tady mam ještě jedno dítě a to je syn bejvalý manželky mýho kluka. 
Ta manželka je tady taky!
Ale jsme kámošky, takže pohoda. 
O čem se asi tak bavěj matky dětí, co jsou s nima na výletě?
O dětech!
Dneska jsme šli na Sněžku, bylo to krásný. Ale cestou dolu jsme šli pod lanovkou z kopce, co byl kolmej asi tak devadesát stupňů a NEBYLA TAM CESTA. 
Ještě předtim jsem půl hodiny nesla dítě bejvalý manželky mýho kluka! (Je teda děsně roztomilý. Ale na mejch zpocenejch zádech to nic neměnilo).
Syn mýho kluka mi snědl vařenou kukuřici. 
Můj kluk prospal večeři, takže jsem tam musela bejt sama a snažit se ukočírovat mladšího synáčka a jeho kámoše, aby si do polívky nenasypali celou pepřenku. 
Nepovedlo se mi to. 

Tak. A teď mi, Mari, řekni, kdo tohle dá?? Ano. Pouze Sedmilhářka. A to to navíc dělám ráda a všechny je miluju. Všechny. Svýho kluka, jeho děti, bejvalý manželky, děti jeho bejvalejch manželek, třicet rodičů dětí z F. základy. JEN UŽ BYCH SI DOST DALA APEROL NA JIŘÁKU ANIŽ BYCH MUSELA ŘEŠIT, KOLIK MÁME DĚTSKEJCH PLÁŠTĚNEK!

Jako já vim, že tenhle příspěvek je diametrálně odlišnej od toho Tvýho a vypadá to, že nenávidim děti. Ale to samozřejmě nééé. Jen je to prostě fakt celkem výkon. Chápeš, ne??

P.S. Taaak a tohle všechno tě za pár let čeká!
P.P.S.  A mě taky
P.P.P.S. Vzala jsem si texty, že se tady budu učit. Hahahaaaa vtip roku