TAK A DOST! Ztrestat#upálit lenošky!

čtvrtek, února 05, 2015 0 Komentáře A+ a-

Takže jako to je jako konec, jo?? To už sem jako nic nenapíšem??!! Tak jo, Mari. Dobře. Tak když teda nemáš tu inspiraci, beru to do svejch rukou. Prostě Ti budu psát a psát. Psát, dokud se nezačneš tak strašně stydět, že nemáš co říct k našemu Sedmilhářkovýmu životu, že ze sebe prostě něco vymáčkneš i přes to svý obrovský břicho!
Tak například. 
Budu mít narozeniny! Vnímám to letos nějak intenzivnějc, jakože už jsem velká holka a dospělá dáma (uuuffff, ještě furt to neni 25!!) a že si zasloužim důstojný dary. Takže si přeju: důstojný sluneční brejle - už nikdy ne od vietnamců, z háemka nebo z optiky ty levnější, jak vypadaj jako rejbeny, ale NEJSOU. Budou krásný, stylový, jo. Budou i značkový a budu si o ně pečovat. Pak si přeju důstojnou peněženku! Bude mi líto přerušit náš infantilní oilily klub kámošek z konzervy, ale když někde platim svojí špinavou, zašlou a roztrhanou!! oilily peněženkou, tak se divim, že v ní vůbec nacházim ňáký peníze, když vypadá, jak vypadá. No a do třetice dostanu TYHLE BOTY😍😍😍
Ach. Jsou boží. 
Tak mi jako proběhlo hlavou: jojo, ty jsou do Varů...jenže po tom, jakou jsem tam minule měla depresi si je vezmu spíš na mighty sounds. ...jako uznávám. Je to můj osobní problém. Ale prostě Vary jsou podle mě přehlídka důležitosti a větší a větší exkluzivity (až nabubřelosti - v nějakých případech) a vzhledem k tomu, že jsem tam byla s filmem, kterej vidělo dohromady asi tak deset lidí, tak jsem si tam fakt nemohla připadat jako Aňa Geislerová, žejo. Hele! Nic proti tomu. Někdo na to má a někdo ne. Někomu je to jedno. Ale já to mam v životě tak ňák buďto všechno nebo nic. (No nerada bych opomenula Elle beaut lounge, kde jsem si připadala tak příjemně a jako Táňa Kuchařová, že jsem odtamtud málem nevyšla celý tři dny). Možná jsem kráva. Ale upřímná. 
Takže upřímně a uplně vážně - na mighty si ty boty samozřejmě brát nebudu!! Ale pojedu tam. Do Varů ne. (Až mě tam uvidíš na kolonádě, tak se mi nesměj, jo?? Člověk má právo na to bejt trochu pokrytec. Budu tam mít přece spoustu kámošů žejo! Třeba tuu....Andreu Verešovou.)
Tak jo. Děsně se těš na další příspěvky. Budou zajímavý a pestrý jako můj život, chacha. 
Pusu!
Ty pasivní bloggerko!!