Čau. Jsem Sedmilhářka a nezlobim.

úterý, ledna 06, 2015 0 Komentáře A+ a-


Čau Mari. 
Pardon, že jsem tak dlouho nic nevyprodukovala. Jenže víš, jak to je. A to nemluvim o tom, že jsem pryč. Jenže víš, jak se pozná absolutní štěstí? Že o něm nemusíš psát. 

JENŽE!
Jsme zlobivé Sedmilhářky...jak to máme v tý písničce (kdy ji sem dáme??), takže já mam sedmilhářský roupy a budu tady něco mlít a remcat a dokola rozebírat JEN TAK. 
No. Tak předevšim je blbý, že Ti toho nemůžu moc napsat. Abych se tady veřejně uplně neodhalila. I když to je mi jedno. Ale stejně. 
Kruh se uzavřel. 
Těšim se na společný Rumburky a véči a na léto, kdy na mě vůbec nebudeš mít čas, ale protože ten kruh se uzavřel, tak budu ještě větší součástí Tvýho života, ať chceš nebo ne. (Jasněže chceš).
Nechci tady zabředávat do nějakejch podrobností a dávat najevo, jak jsem happy. To víš i tak a navíc mi to všechno dává takovej smysl, že nevim, co bych o tom jako měla napsat. 
Jsem umírněná, klidná. (Achachaaaa) Nemám chuť šíleně tancovat na večírkách a zkoušet, kterej kluk mi koupí na baru víc drinků. Ani procházet se s vincentem s kafem v ruce po jiřáku a rozhlížet se, kde je ňákej príma pitbull se svym hipsterskym páníčkem, co s nim pak povedu nenucenou konverzaci o tom, co ti naši miláčkové zrovna rozhryzali, ňuňuňu. Jenže pak přeskočí jiskra a po návštěvě mama coffee půjdem na nějakou supiš veganskou baštu a pak si dáme pětkrát club maté s vodkou a ráno se vedle sebe probudíme a bude z toho láska na celej život. Budeme se společně smát do objektivu polaroidu a na facebooku pak všem ukazovat, jak se milujem. No. Tak to NE. (Zakazoval by mi chodit do mekáče a do multiplexů!!)
Hele. Musíme si toho dost říct! Nejlépe všechno jako vždycky. 
A teď ti ukážu rozdíl mezi mnou a P. na dovolený ve vybalování oblečení. Schválně, jestli uhádneš, která hromádka je čí, hahaha. 
                               Vs
                               Vs

No.....nepřipomíná Ti to něco?

P.S. Znáš něco lepšího, než jíst čerstvou rybu na pláži, když zapadne slunce? 

P.P.S. Ta ryba je s domácim salátem a domácíma hranolkama a to slunce ani vlastně nemusí bejt zašlý

P.P.P.S. Ale dost se těšim na dobrý kafe, víno a HAMBURGR.