Hahahaaaa, klidný období Sedmilhářky?? Cha. Cha. Chacha.

úterý, prosince 16, 2014 0 Komentáře A+ a-

Moje milá. 
Emzetko. No. Věděla bych emcháčko, emtéčko, emdéčko, emhádéčko...ale emzetko?? Nevim tyjo! Někdo kdo je úchylnej na brejle?
Cy vogo, Berlín Ti závidim nejvíc. Já to tam miluju. Samý hipsteři, obří snídaně, obchod s punkovejma vinylama, cyklistika (což my sportovkyně oceníme obzvlášť)...no a TY BLEŠÁKY❤️. Minule jsem si odtamtuď (mimochodem - existuje ŇÁKEJ ZPŮSOB, jak se dá napsat správně tohle slovo?? Myslim gramaticky? Já nevim. Odtamtuď, odtamtaď, odtamtud..co? Ty lingvistko?). No prostě jsem si z Berlína málem přivezla křeslo no. Ale dyť mě znáš a víš, co se mnou dělaj obchody a blešáky. A pak je tady samozřejmě kategorie "Proč mít věci levnějc a výhodnějc a mít jich míň, když Kohoutová stejně koupí vždycky všechno a nejdráž?" Sedmilhářky jdou spolu do stejnýho obchodu. Ve stejnym regálu si vyberou ze stejný poličky stejnej lak, co stojí stejně. Až na to, že Marice u pokladny řeknou: ,,No to je divný, ale máte to z ňákýho důvodu za polovic! Tak prosím." A pak se podívá na mě a řekne: ,,Vy ne. Takže 380". Surprájz! Typický.
My jedeme turnéčko s Mutantama. Je to velká sranda. Dneska třeba hrajeme v Budějicích (jako víš, jak jsou hezký?? Dost) v uplně krásný kavárně, kterou bys milovala. Hele

A teď Ti řeknu něco o punčocháčích. 
Už dva dny vypadám jako děvka. Ne, nebudu si kupovat FURT NEUSTÁLE A POŘÁD nový punčocháče, když se vždycky roztrhaj!!! Z čeho to jako vyráběj, proboha?!?! Tak buď mi furt tloustnou stehna nebo nevim. To si můžeš koupit za dvě kila v háemku nebo za pětikilo jinde a stejně dopadneš po jednom večeru (no..ehm...večírku) takhle

Takže teď chodim po ulicích takhle. Stydim se před babičkama a před dětma. A bojim před policajtama. Ale trvám si na tom, páč je to SABOTÁŽ!
Každopádně dost se na Tebe těšim, i když to už zas vypadá, že se neuvidíme. Jsme výborný. Tak si zavoláme. Všechno proberem. HLAVNĚ!! Víšco. Respektive víš koho. Tudum tudum tudum, chaose ve mně, vítej. 

P.S. Chci mít neomezený množství peněz, za který si budu kupovat neomezený množství jídla a nebudu z něj tloustnout. Toť mý přání k Vánocům.