Jedno velké ,,Ááách" pro nás dvě

pátek, listopadu 14, 2014 0 Komentáře A+ a-

Já si čtu tvůj příspěvek,zrovna jedu ze zájezdu s divadlem z Ostravy.
A jsem taková nějak strašně klidná.Z toho co se všechno kolem mě děje,co se děje tobě,jak o tom hezky píšeš,jak si za tu dobu co tě znám strašně vyrostla,jak ti slušej ty zrzavý vlasy.Přemejšlím,co nás čeká a že všechno co se nám teďˇ děje, se nám děje tak strašně správně.Že když nám naše mámy a všechny chytrý tety říkaj,ze všechno má svůj čas,tak ono ho všechno fakt má.I to,že jim teď dávám za pravdu..
Já jsem hlavně ráda,že cejtim,že si šťastná,že si zase z dlouhý chvíle nebudeš kupovat dalšího psa,že neprudíš furt jen se sebelítostivejma příspěvkama,že už víš,že ani tisíc bomba kérek na šestadvacetiletým k nakousnutítělíčku bezpodmínečně neznamená lásku a bezpečí...(sex samozřejmě jo...to je jasný).
Já jsem první rok milovala:Šíleně
Druhej:Nekonečně
Třetí:Bez hranic 
A čtvrtej:Hluboce....
No a o tom patým roce ti povyprávím až jindy..
Jen jsem tím chtěla říct,že můj P.je stejně nejlepší.
Nikoho takovýho už si nenajdeš,tak zkus aspoň vychytat po Praze nějakou jeho méně zdařilou kopii...Počkej,ale teď nemyslím tu jeho opravdovou kopii anooo??!!!

PS:Taky jsem začla chodit zase cvičit...začla jsem se cejtit fakt...no,nechci to úplně popisovat,ale něco mezi lečem a držťkovkou...
PPS:Rada zní:buď zrzavá,jasnozřivá,připravená na to mě podporovat a to ve všem...no...a budeš šťastná,takhle je to jednoduchý
PPPS:Příští článek musí bejt o hadrech a šminkách,ať si všichni nemyslej,že jsme jen nějaký intošky...
Haha..