Sedmilhářky v posteli

neděle, října 05, 2014 0 Komentáře A+ a-......zásadně nestelou


M : Všimla sis, že když jsme spolu na chalupě, tak já dělám všechny takový ty víc mužský práce?
B : Jako myslíš tohle?

Hele...všimla! Jenže já ti pak zas radim, jak kam přesunout na compu fotku. Jsem takovej technickej typ! A ty zas praktickej, no. A Vincent na tebe čumí. A je chlap a neni ani technickej ani praktickej! Myslíš, že přijde den, kdy to ženy prostě převezmou? Moje máma taky jezdila sama s dětma na chalupu.Ale třeba před sto lety - by to asi bylo uplně nemyslitelný. A já osobně si asi ráda nechám od chlapa naštípat dříví...opravit auto...uklidit, uvařit (néé, to už kecám. nekecám žejo)
M: No, jenže když někam jedeš, tak ti musím zabalit kufr, abys vůbec odjela. Z čehož vyplývá: Já bez přesunutý fotky na kompu přežiju, ty si sama nikdy nesbalíš...:-)...Já bejt tvůj chlap, naservíruju ti tohle:
...abys nebyla tak vzdorovitá pořád...

B: PCHE! A co by sis beze mě asi počala, kdybys mě otrávila, hm?? Psala bys Sedmilhářky s ňákou     schovankou (víšcomyslim. a ty taky, téro) ?? Jo prosimtě! Až sem příště pojedem, vzpomeň si, že si NEMÁME KUPOVAT ČASÁK MOJE PSYCHOLOGIE!!! Máme pak z toho trauma. Jo a mimochodem - podle mě tam je zase 50 stránek o rakovině prsu stejně jako minule proto, že minule jsme tady byly ve stejnou dobu a Avon pochod je taky ve stejnou dobu? Jo?? A napadá mě - od kolika let se teda chodí na ten mamograf? Nejsme už na to dostatečně starý ženy? Já se tam strašně bojim! Mámě vždycky najdou jenom ňákou uzlinku, ale zařaděj ji kvůli tomu do fronty těch podezřelejch!! Pudeš tam se mnou, žejo? A k porodu taky. Když jseš ten chlap...
M: Tak já mít tvoje kozy, tak se mamografu taky bojim!!..jako tak můžeš tam od tý doby, co máš prsa,žejo...nebo myslíš, že je to jak kino?? Že je to nějak věkově limitovaný?..Tak já to mám jednodušší,já kdybych tam měla nějakou bouličku nebo co, tak mám konečně co dát do podprdy... Se teď asi trochu rouhám co?? Ale nebesa vědí, jak to myslím....
B: Kravičko. Myslim to vážně. Máš vůči mě povinnost v rámci manželkaření. Prosimtě a buď tak hodná a neruš mě, když ti odpovídám, jo? Jasně no, můžem si zejtra udělat hamburgery, až na to, že to je už asi pátý jídlo, co máme vymyšlený. Budeš tlustá, no, mně je to jedno. Ale že budu tlustá já, to mi jedno neni! Mám totiž zase měsíc "totálního sraní na sport". Zejtra jdem zas na houby? Nepřivodíme si tim ňáký houbový trauma?
M: Nevím. Chci, abys udělala slanej koláč co si slíbila, hamburgery a já uklohním česnečku. Já tlustá nebudu. Za a) jsem ještě ve vývinu. Za b) mám dobrej metabolismus. Máš psa, vyběhej to s ním v parku a neupírej mi lahody!
B: Myslim to s tebou dobře! Vybíjí se nám počítač a mně se hrozně nechce vylejzat z postele pro nabíječku. Takže poslední věc: Ta moje knížka se teď hrozně zaobírá OSN a neni to moc zábavný....půjčíš mi pak Harukiho?

P.S. - B: Musim si sem pořídit přezůvky, ty pantofle tvýho manžela jsou mi hrozně veliký.

M: Haruki je miláček, ten neví co je nudit.

P.P.S. - M: těma pantoflema je to logický. Myslíš, že bych si vzala někoho, kdo má 35ku nohu jako ty??

P.P.P.S. - B: No kdyby vzala, bylo by to pro mě v tomhle daleko jednodušší! Ta část byla krátká, už je to zase zábava a švanda (:Tichý dech - o misích lékařů bez hranic. Takže si tu srandu dovedeš představit!) Pusu a dobrou