Jiřího z Poděbrad vs. Ukrajina

pondělí, října 13, 2014 1 Komentáře A+ a-

Mariko moje. Já mam opravdový seriózní problém! Fakticky! Nekecám.

Vlastně bych Ti to měla říct osobně, ale NEBEREŠ MI TELEFON!!!!
Takže je to takhle. Ukradli mi telefon před asi měsícem. Opět. Já vim, je to hrozný a apple už by mě měl nějak dotovat. No každopádně štěně vyvolávalo hroznej zmatek, když jsem s nim  a Térou kráčela po Jiřáku. A ňákej  - pardon...ale - debilní čůrák mi ten telefon v tom zmatku vytáh. Já vim, že to všechno víš, ale to jen tak abych to zrekapitulovala.
A TEĎ!!!! Se podrž. (Fakt já nevim, to je ňáká Truman show?? Ten můj zběsilej život s asi tak pětistem zážitků denně někdo píše??) Zadala jsem přes find my iphone číslo, na který se má zavolat, pokud ten telefon někdo najde/koupí a zapne. TAKŽE SE MI OZVAL ŇÁKEJ UKRAJINEC, že ten můj ajfoun koupil jeho kamarád (kterej už bude navždy na Ukrajině, takže to za něj vyřizuje tenhle..no řikejme mu třema Andrej) za dvěstě éček v Čechách v bazaru a že nefunguje (jsem ho asi vymazala, vole, nééé???? Aby měl utrum). No a protože má utrum, tak chce, abych já ho od něj odkoupila. Svůj telefon!! Se poseru.
Jenže!
Já to měla celý nahlášený na policajtech! Sepisovali ten protokol asi dvě hodiny, fakt jsem si připada jak v komedii. Takže jsem jim co? Takže jsem jim zavolala a zeptala se, co mam dělat. A víš, co mam dělat? Mám tam jít a oni budou číhat a nebohýho Andreje, kterej s tim nemá společnýho vlastně vůbec nic, patrně nějak zadržej a vyslechnou. A telefon navalí.
Takže v jaký já jsem situaci:
(Uplně vynechám to, že to bude zatýkačka před širym vinohradskym okolím, pouta, bouchačky, budou řvát ,,ruce vzhůru" a já se počůrám trapností...To nebudou řvát, ne? Ruce vzhůru...ježíši!!) Ale.
Pořád mi v hlavě jede, jestli já nejsem ňáká hrozná svině, která udělá habaďůru na někoho nevinnýho!
Jenže vůbec neni jistý, jestli ho milej Ukrajinec nečmajz a nevymejšlí si historky!
Dobře, vyřizuje to za něj kámoš, kterej asi za nic nemůže, ale přece ví, do jakýho jde rizika a že ty policajty můžu zavolat.
Navíc. Ten telefon prostě nefachá! Takže o ty prachy stejně přišel
Neustále přemejšlim, co s Andrejem udělaj! Budou ho vyslýchat? Seberou mu pracovní povolení a on umře hlady? Budeme kvůli mně mít rozbitý silnice už navždy? Né počkej...on žádný pracovní povolení nemá, takže ho vyhostěj a otec jeho ženy ho potom zavraždí! Nebo policajti zjistěj, že je nevinnej a pustěj ho a zavraždí ho pak ten kámoš, co bude chtít těch dvěstě euro!!
Nebo dostanu instrukce, že mu mam ty peníze nejdřív dát...ale on si všimne těch polišů a zdrhne i s mýma prachama i s mym telefonem??!! Nebo jak vlastně bude probíhat ta předávka??
Takže já nejenom že řešim situaci - chci zpátky svou odcizenou věc... Já k tomu řešim to, že JÁ jsem okradená,  o ultradrahej telefon lehčí a mam mít výčitky svědomí???
Takže je mít nebudu.
Dyť já přece nic nikomu neukradla!
.....Mam je.
No jak tohle dopadne??

P.S. Snad Andrej nečte náš blog!

1 komentářů:

Write komentářů
13. října 2014 17:59 delete

Cuuuus!Hele,jak te znam,tak si budes pri predavce predstavovat,ze tocis americkej bijak a hrajes hlavni roli spionky:-P
Jeeeeezis,ty budes zas dulezita!!!!!:-)

Odpovědět
avatar