máma vod psa ty vogo

čtvrtek, září 11, 2014 0 Komentáře A+ a-

Kdo by to do mě řek, Mari? Nikdo. Jo. Ale já to štěně uplně miluju. Tys Vincenta viděla, takže mam u Tebe naštěstí omluvenku, protože víš, že je boží. Všichni ho zbožňujou, celá čtvrť už ví, jak se jmenuje - no prostě Vincent, král Vinohrad.
Jako já mam uplně potrhlý mateřský city??!!! Kontroluju, jestli dejchá a tak?? JÁ, která vždycky nechápala ty úchylný pejskaře? Ha?!?! No a je to tady. Jsem úchylná pejskařka. Hahahaaaa, umřu ze sebe jednou smíchy. Můj život je tak potrhlej a každou vteřinu jinej, že by se podle něj dala napsat příručka chaosu.

Joo a prosimtě jo, přestaň mi vnucovat, že já jsem hysterická, že mě neobsazujou. Maru! Taky jsi měla někdy práce míň a řešilas to a to já co? To já vim. TAKŽE JÁ VŮBEC NEJSEM PŘEHNANĚ HYSTERICKÁ, ŽE MĚ TY DEBILNÍ REŽISÉŘI S KRETÉNSKEJMA PRODUCENTAMA NEOBSAZUJOU DO TĚCH SVEJCH TRAPÁREN!!!!!!!!! Je mi to uplně ŠUMÁK!!! 
....neeee hele fakt. Já mam svejch deset kapel, ze kterejch ani jedna systematicky nefunguje, mam svůj super byt, mam super Kluka, Vincenta, blog....a hele...skvělej život. Já vim, že spoustu věcí přehnaně řešim a dumám furt nad něčim...ale já jsem taková, dyť to víš. Věčně nespokojená. Chci mít VŠECHNO. Když prostě vidim nějakej projekt, kterýho te nezúčastňuju, tak hned řešim, proč jako?! Musim se holt vědomě házet do klidu. Jako od dětství prostě chci Oscara a Grammy, ale tak trochu tušim, že to asi spíš nevyjde...co? Takže já budu šťasná i bez toho. A to já zas jsem! A PŮJDU NA HOUBY!

A za chvíli spolu máme KONEČNĚ sraz a já se DOST TĚŠIM. 

Pusuu!!