Stáhni mi tooo!!!!

středa, srpna 27, 2014 7 Komentáře A+ a-

...tuhle větu teď opakuju mýmu P. asi 10x denně.
A neeeeee netýká se to žádný části oděvu...(ježiš, dneska jsem teda obzvlášť třeskutě vtipná:-/).
Ne. Beruuu?? Já ti to musím říct a ty mě musíš pochopit (ostatně kvůli tomu žiješ, abys mě chápala) .
Já nevím, na jaký planetě jsem celou dobu žila nebo už jsem fakt přepracovaná. Ale totálně si ulítávám na...uff...řeknu to...joooo,prostě to normálně řeknu...Hře o trůny!!!!
Ehm...Bere? Seš tam ještě?? Vzpříčil se ti právě v krku ten suchej rohlík??? Kliiiid...dejchej, zapij to Karlovačkem..
Jako já jsem věděla, že jsem trochu opožděná a že mi nějaký věci docvakávaj trošku pomalejc. Znáš mě, já se vždycky proberu, až když všichni maj desku Lany del Rey naposlouchanou od začátku do konce a já ti volám, že jsem objevila supr hudbu žejo... Ale s Hrou o trůny to je myslím, taky slušnej výkon...no nic, hele já se jdu koukat.
Jen jsem ti chtěla říct, že nějaký tvoje zážitky z dovolený mě teď absolutně nezajímaj, necpi mi je, protože mám před sebou poslední díl první série a s tím nechceš soupeřit žene..

P.S.Včera jsem byla na otevírání kosmetickýho salonu, dostala jsem strašně moc kosmetiky a nic ti nedám.

P.P.S.Můžeš mi říct, co mám doma asi dělat jinýho, než čumět na Hru o trůny, když mám bloklej krk a vypadám takhle?
P.P.P.S. Přestaň se škodolibě tlemit, taky na tebe dojde.7 komentářů

Write komentářů
27. srpna 2014 23:18 delete

Všichni mí kamarádi furt mluvěj o Hře o trůny. Budete mi to muset taky stáhnout!!! Ano. Jsem ještě opožděnější než Ty, Mari...

Odpovědět
avatar
28. srpna 2014 11:01 delete

Já tušila,že mi dvě to budeme mít s tou opožděností docela podobně;-)
Tak ja se samozřejmě vždycky vzdorovitě bránim tomu,koukat se na to,na co koukaj všichni...ale co naplat.Přiznejme si:Semlelo mě tooooooo!!!!!

Odpovědět
avatar
28. srpna 2014 12:31 delete

No, já jsem zamrzla někde mezi Sexem ve městě a Zdendou Polreichem. Druhý zmiňovaný je mým denním chlebem! Asi je však na čase se ve svém vývoji zase někam posunout. Když už to semlelo i Tebe, zdá se, že se nad sebou budu muset zamyslet a přece jen tento "nový" seroš zkouknout. I když být In je tak nudné...

Odpovědět
avatar
29. srpna 2014 11:06 delete

Terez,jdi do toho,akorat ja se budu muset smirit s tim,ze ted budes,minimalne mesic, kazdou moji zpravu s pokusem o kafe ignorovat...Hele uprimne,na Zdendovi jsme si ujizdeli jednu dobu vsichni a kdo rika,ze ne tak keca.Ale myslim,ze je cas se od zahradniho grilu posunout dal...A Terez,vzhledem k tomu,ze jsme se tady obe priznaly,ze na Hre o truny ujizdime az ted,tak si nedelej iluze,ze jeste budeme IN...:-)

Odpovědět
avatar
30. srpna 2014 0:45 delete

Hele kafe s Tebou by nenahradilo třicet pět her o trůny ani padesát grilů. Aha! Takže, jaktože nejsme IN? AHA! Takže neboj...:)

Odpovědět
avatar
30. srpna 2014 16:05 delete

Hele! A já teď sjíždim True Detective, holky! Taky jsem sto let za opicema, to už jste viděly, ne? Aha?!

Odpovědět
avatar
30. srpna 2014 18:13 delete

Ehhh... a co Colombo? TvL, tenhle blog není pro mě :)))) něco s tím udělám, ale obávám se, že až když budu v důchodu třeba...tak jen mi to sem sázejte, ať si to pak v 90ti můžu vyhledat písemně.

Odpovědět
avatar