Pure Love, žádný love

pondělí, srpna 18, 2014 3 Komentáře A+ a-

Na úvod hezká písnička. Ten klip jsem nikdy neviděla a nekoukám se na něj ani teď, protože jsem si ji už pustila do beden z telefonu a nechce se mi to přerušovat. = magorismus.
https://www.youtube.com/watch?v=_OBFQpX6mV8

Takže. Maru.
Já byla na pracovní schůzce s M.CH. Kromě toho, že jsem se naprosto nadchla do naší spolupráce a bude to skvělý a úžasný a bla bla (toho už bylo, žejo. ale tohlo by mohlo fakt bejt pěkný).... No ale i jsem si s nim dobře popovídala! A teď poslouchej. Hustil do mě svoje moudra (jako on je fakt moudrej, to neni žádnej humor. to víš, žejo? a taky víš, že se s nim dobře povídá)...na druhou stranu, když ti někdo v opravdu malym věku vypráví, jak to bude mít v životě a že tak to JE...tak JÁ! já se musim smát. PAMATUJEŠ, JAK JSEM MĚLA VE VŠEM JASNO PŘED ROKEM A PŮL?? hahahaaaaaaa, jak je to teď všechno jinak!
No zkrátka se jal rozebírat můj život a já s nim. Dobře, tak TEĎ teda poslouchej. Takže: Jdu si takhle včera po ulici a nezávisle na M.CH., se kterym jsem tou dobou měla teprve před schůzkou, se sama sebe ptám (normálně to nazvu jako TÉMA): Je lepší mít chlapa, kterej je trošku sráč (nemyslim nějak moc, rozhodně tady nemluvim o žádnym domácim násilí)... ale prostě mít chlapa, kterej třeba dost chlastá, pak je trochu hnusnej/nepřijde dva dny domů/občas si někde ulítne/nebo si ani neulítne, ale tobě se svírá žaludek žárlivostí kamkoliv jde, protože mu prostě nevěříš, protože si NEUSTÁLE S NĚKYM ESEMESKUJE - příklad!/nebo je naopak nudnej/žárlivej/nebo si prostě NENI AŽ TAK UPLNĚ JISTEJ (áááááá!!!!!)/nebonevimco, ALE materiálně tě zajistí.....ANEBO přijmout od někoho čistej nádhernej cit, být neustále bezmezně milována, smát se s nim dvacet čtyři hodin v kuse atd....ale prostě rozpočet je čistá nula. (téměř). HM???
A o tomhle jsme se pak bavili i na tý schůzce. A on mě prostě přesvědčoval, že chlap MUSÍ zajistit ženu. Že žena ať si vydělává kolik chce, ale ať si ty prachy taky kam chce strká, protože nemá platit NIC. A že já si zasloužim to a to a bla bla bla. Jenže co já si zasloužim, to vim nejlíp já. No a pak ty. Ty možná dokonce líp než já! A on mi řiká, že neexistuje jeden případ a druhej případ...jak jsem to popsala výš. Že je zkrátka jde zkombinovat. A já jsem si tam v naprostym šoku uvědomila, ŽE JSEM NIKDY NEZAŽILA, ŽE BY TO ŠLO ZKOMBINOVAT?!?! (Takže čau, exy!)....ale víš, jak to myslim! Prostě u těch mejch zásadních vztahů jsem prostě byla citově frustrovaná! Ale ano, měla jsem chlapa, co se takzvaně postará.
A teď k tomu debilnímu slovu MATERIÁLNĚ. Vlastně nemluvim až tak úplně o penězích...jde prostě o to, že ty víš, že se na toho svýho muže můžeš ve všem spolehnout. Že když prostě bude průser, tak on ho vyřeší. Tak to je samozřejmě sakra důležitý....Ale na druhou stranu - já se o sebe postarám sama. Nebo se o mě postárá máma. Táta. Ségra. Ty. Tereza. Nebo M.CH! Když je tak chytrej, haha.
A teď prostě bilancuju, jestli jsem ta emancipovaná žena dvacátýho prvního století, co je šťastná s někym, s kym zažívá PURE LOVE...nebo jestli jsem ochotná třeba i trošku trpět za cenu toho, že mi můj chlap zaplatí hypošku. Hele! Ale ono to fakt asi jde nakombinovat, co...? PŘIŠLA JSEM TOTIŽ NA VELKOU VĚC: ten sráč, co je bohatej...ten se nezmění. To prostě bude vždycky sráč. Ale ten nádhernej člověk, co ještě neni zkaženej a umí milovat takovou tou naivní láskou....ten si práci za dobrý prachy může najít vždycky, ne??

P.S.: Detaily ti odtajnim v esemesce

P.P.S.: I když to tak vypadá, vlastně to nesouvisí s Klukem. Tomu teď chci věnovat svoje srdce a né hlavu s rozumama. Veškerý moudra já jsem totiž ustála a rozhodla se, že nechci NIC ŘEŠIT. Jsem teď prostě třiadvacetiletej hipík. Ne pani, co rozjímá, jestli bude bydlet v rodinnym domku nebo v centru.

P.P.P.S.: Máš zaručenej lék na kocovinu?? Pro mě jednoznačně cola! (A nejhorší je prej kafe, řikala Pavlova holka)

3 komentářů

Write komentářů
18. srpna 2014 10:53 delete

Jo a eště jsem si uvědomila jednu VELKOU VĚC: Nic nemá NĚJAK BEJT. Všechno nějak JE. (Učim se žít přítomností, víš?)

Odpovědět
avatar
18. srpna 2014 13:05 delete

Teď si mě fakt pobavila...:-))))
Jestli mi pristi tyden reknes,ze si mluvila s kamenem,kterej ti neco naseptal,KONCIM S BLOGEM!

Odpovědět
avatar
18. srpna 2014 13:12 delete

Jako ale jestli sis nevšimla, tak tam jsou MOJE NÁZORY! Já prostě teď hodně uvažuju! Haha

Odpovědět
avatar