Málo práce, hodně koláčů!

pondělí, srpna 25, 2014 1 Komentáře A+ a-


Aneb když makám až od září, jsem na dovče. A prostě když mě nikdo nebude obsazovat a chtít, tak já budu furt někam jezdit a za chvíli budu děsně opálená a exotická jakooo...jako vica kerekes, ha! (Jenže ta neni opálená žejo. Ale exotická jo. Páč je ze slovenska a ty sloveny jsou sexy, já vim). Hele mari!! nebo bych mohla udělat kariéru v chorvatsku, co? JAKO NA HRANICÍCH NÁS JAKO JEDINÝ TOTÁLNĚ PROHLEDÁVALI?? Prostě fakt bejt potetovanej a jet na dovolenou. To je pak jasný, že máš všude herák žejo!! Ta příšerná hraničářka se mi koukala do toaletky - no dovedeš si představit, co mam v toaletce!! Takže chorvatská policie už prostě ví, kdy bude mít Kohoutová krámy. Tak snad to aspoň zohledněj, až jim tady budu hysterčit. 
No hele. Je to totálně CHEAP PUNK DOVČA, asi budu jíst jenom rohlíky a vokurky a pít Karlovačko. 

P.S. Slíbilas mi z makedonie ajvar, kde je??

P.P.S. Koupim si ho tady, abys věděla

Hele a ta moje šíleně magorská rodina...ani jsem ti to nestihla říct!! Se zblázníš. Nebo umřeš smíchy. Nebo mě adoptuješ!! 


1 komentářů:

Write komentářů
25. srpna 2014 22:48 delete

Ježiiiši!Tys musela vypadat na těch hranicích..doufám,žes jim nevykládala,že si herečka...víš,jak u týhle věty vypadáš komicky,když jí říkaš nahlas a ne jen doma před zrcadlem:-D A víš cooo?To máš za to,že se furt někde válíš..třeba já..já furt makám,žejo...aspoň tě pak pozvu na kafe,až ti po punkovým výletě dojdou prachy:-P
Víš,jak jsem dopadla na tom Noir festivalu??Blokla jsem si krční páteř,musela jsem odjet o den dřív na masáž k čínskýmu doktorovi.A fakt mi pomoh!!!Jooo,přestaň se tlemit,fakt mi to pomohlo!Takže takhle jsem strávila svoje dva dny volna.
Ajvar nedostaneš-už není..teda je,ale úplnej zbytek a ten ti nedám.
P.S. Nevím,co je rohlík,ani co je Karlovačko...asi se už fakt pohybujem v jinejch sférách,holčičko...
P.P.S. Ty plavky nic moc..čekala jsem od tebe něco víc..
Pusuuuuu

Odpovědět
avatar